Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-сетне компютърна игра като за нас!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

    http://zamunda.net/details.php?id=3002-от тук теглите играта

    кода е:XRCKZFBCHRZSXNKK

    Коментар


    • #92
      До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

      А най хубавото на тази игра е че,може да се премерят сли един срещу друг,защото играта е предназначена и за-multiplayer.
      [I]Радослав Димчовски[/I]

      Коментар


      • #93
        До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

        Ето ви и cheats за мото тракса това е код и се пише щом влезеш в играта и влизаш в options и после cheats и там го пишеш а ето го и него:JIH345.
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • #94
          До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

          Pure - новата игра на Disney interactive. Детски лесна и забавна.

          Линк към arenabg (извинявам се но темата го налага).

          Видео от играта (трейлъри и геймплей) http://www.gamerzhut.com/games/video.php?gid=1146

          Малко шотове - както са от сайта на оценяващите GamerzHut...







          Е сега вече колегата zbytsym ще спре да троши собственото си АТВ, че и себе си (шегичка )
          Последно редактирано от господин никой; 19-09-08, 06:52. Причина: typo...

          Коментар


          • #95
            До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
            Pure - новата игра на Disney interactive. Детски лесна и забавна.
            ....
            Колега, бих казал че тази игра по-нищо не може да се сравнява с МТХ.На МТХ-а има всички видове спонсори-Thor,Fox,Acerbis... И е много оригинална а тази.......
            Поздрави!!!
            Последно редактирано от Chinela; 21-09-08, 11:10.
            [I]Радослав Димчовски[/I]

            Коментар


            • #96
              До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

              Ми игричката (ПЮРЕ) си е аркадна-забавна, приятна за каране, ама не радва с близост до реалността или поне напипване на чалъми. Бързичко ще ми писне май. Мототракса си остава най-добрата...

              Коментар


              • #97
                До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
                Колега, бих казал че тази игра по-нищо не може да се сравнява с МТХ.На МТХ-а има всички видове спонсори-Thor,Fox,Acerbis... И е много оригинална а тази.......
                Поздрави!!!
                Колега... цитата, който си цитирал (моя имам предвид), казва всичко... по детски лесна и забавна... Това е да се покефиш, без да се стягаш и горе-долу да разпуснеш... От "Disney Interactive" друг тип забавление не можеш да очакваш! В тая суша от качествени игри, трудно се намира нещо на което да отделиш повече от пет минути, а ако е и нещо извън масовките (FPS) става още по-трудно...
                Последно редактирано от господин никой; 27-09-08, 19:44. Причина: Добавка...

                Коментар


                • #98
                  До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                  Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                  Колега... цитата, който си цитирал (моя имам предвид), казва всичко... по детски лесна и забавна... Това е да се покефиш, без да се стягаш и горе-долу да разпуснеш... От "Disney Interactive" друг тип забавление не можеш да очакваш! В тая суша от качествени игри, трудно се намира нещо на което да отделиш повече от пет минути, а ако е и нещо извън масовките (FPS) става още по-трудно...
                  М да аз ти разбрах намека,но опитай МТХ.
                  [I]Радослав Димчовски[/I]

                  Коментар


                  • #99
                    До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                    Здравейте,
                    Искам да попитам тези, които са играли на MTX: MotoTrax...

                    Как се прави backflip? Че на първата част от Free Ride ми остана само последната мисия с backflip-а, но немога да го направя

                    Също така на първата част от фрийстаил-а 2-рата мисия е да правя номера. Правя ги всички но това, което е нагоре,надоло и А немога да го направя и аз незнам, защо не ми го прави... а точно това е backflip-a!
                    Трябва ли да се задържа спейс-а когато се правят номерата или не?
                    Има ли начин за по-лесно правене на номерата (задържане на дадено копче или нещо от сорта)?
                    Ако можете да ми помогнте ще съм Ви много благодарен!
                    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                    Коментар


                    • До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                      Той Пастрана обяснява backflip-a на първия freeride. Точно когато си в края на уреда(рампата), малко преди да излетиш, тогава натискаш "нагоре", почти като си излетял натискаш "надолу" и копчето за трика (че не си спомням на компютъра кое беше, аз я играя на PSP), ама е това с което правиш "nac nac", не "can can" Всички трикове които започват с "нагоре-надолу", се правят по този начин. Space-a го задържаш малко преди да скочиш и точно като излиташ го пскаш, така летиш повече. Нататъка става още по-интересно, като отключиш и по сериозните трикове. Успех!
                      Последно редактирано от Gh0s7; 10-10-08, 11:40.
                      [URL="http://sbcycles.net"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][B][U]Fly with trials inspiration![/U][/B][/COLOR][/FONT]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                        Първоначално публикуван от Gh0s7 Преглед на мнение
                        Той Пастрана обяснява backflip-a на първия freeride. Точно когато си в края на уреда(рампата), малко преди да излетиш, тогава натискаш "нагоре", почти като си излетял натискаш "надолу" и копчето за трика (че не си спомням на компютъра кое беше, аз я играя на PSP), ама е това с което правиш "nac nac", не "can can" Всички трикове които започват с "нагоре-надолу", се правят по този начин. Space-a го задържаш малко преди да скочиш и точно като излиташ го пскаш, така летиш повече. Нататъка става още по-интересно, като отключиш и по сериозните трикове. Успех!
                        Много ти благодаря!
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                          Първоначално публикуван от Gh0s7 Преглед на мнение
                          Той Пастрана обяснява backflip-a на първия freeride. Точно когато си в края на уреда(рампата), малко преди да излетиш, тогава натискаш "нагоре", почти като си излетял натискаш "надолу" и копчето за трика (че не си спомням на компютъра кое беше, аз я играя на PSP), ама е това с което правиш "nac nac", не "can can" Всички трикове които започват с "нагоре-надолу", се правят по този начин. Space-a го задържаш малко преди да скочиш и точно като излиташ го пскаш, така летиш повече. Нататъка става още по-интересно, като отключиш и по сериозните трикове. Успех!
                          Натам наистина става много по-интересно отключваш после и двоен backflip а също така и backflip без крака а тои се прави "нагоре" "надолу" и 2-пъти "А" Аз почти я превъртях "MX" и "SX" ги превъртях и се откриват хубави спонсори.Успех!!!

                          Поздрави!
                          [I]Радослав Димчовски[/I]

                          Коментар


                          • До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                            Излезе и "Baja 1000". Повече коментари, когато я намеря в по-читав релийз.

                            Коментар


                            • До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                              Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                              Излезе и "Baja 1000". Повече коментари, когато я намеря в по-читав релийз.
                              А играта както МТХ ли е,или с пистарки,че несъм я чувал.
                              [I]Радослав Димчовски[/I]

                              Коментар


                              • До: Най-сетне компютърна игра като за нас!

                                Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
                                А играта както МТХ ли е,или с пистарки,че несъм я чувал.
                                Играта има мотоциклети, бъгита и т.н. - както си е в състезанието. За съжеление нямам време да я пробвам - имам доста задачи.

                                Линк в АренаБг - безплатно за сваляне, но иска регистрация (също безплатна, но досадна...)!

                                Извинявам се за външния линк - темата го налага.
                                Последно редактирано от господин никой; 03-11-08, 13:29. Причина: typo...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X