Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Interco Super Swamper Bogger?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Interco Super Swamper Bogger?

    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
    Уточнявам цени и ще пиша
    Колега, за 10-тина дена няма да ме има в БГ и незнам дали ще имам достъп до интенет. Като уточниш цените пиши. Не съм се отказал от гумите.

    Коментар


    • #32
      До: Interco Super Swamper Bogger?

      Здравейте, извинявам се че се намесвам, но може и да е за добре Ще ви дам няколко мнения на темата SUPER SWAMPER.
      1. Почти всички модели на този производител са предназначени за състезателни цели или само за OFF ROAD.
      2. Това са гуми неподлежими за екелибровка, съобразно с конструкцията на гумата почти всички излизат от фабрика с деформации.
      3. Каучукът на тези гуми и конкретно на BOOGER е доста твърд и не се нагрява по асфалта, което го определя като гума с много вибрации и неудобство в управление.
      4. Това е най-издръжливата гума за OFF ROAD.
      5. Невероятна гума за кален терен и в същия момент нож с две остриета защото се окопава много.
      6. Аз ги търкалям вече 3 години и съм ги подлагал на всякакви изпитания и все още държат.
      7. По моя преценка Богера е 100% ефективен само в големите размери 39,5/15 или 44/19,5. Виждал съм как работи в 37/13 и разликата е огромна.

      Коментар


      • #33
        До: Interco Super Swamper Bogger?

        Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
        1. Почти всички модели на този производител са предназначени за състезателни цели или само за OFF ROAD.
        2. Това са гуми неподлежими за екелибровка, съобразно с конструкцията на гумата почти всички излизат от фабрика с деформации.
        Такъв баланс някой пробвал ли е.




        На Iroks 14/42-17 уж ставало добре.
        http://youtube.com/watch?v=cFjB5OOXK_k

        Коментар


        • #34
          До: Interco Super Swamper Bogger?

          От IROK до BOOGER има разлика от небето до земята, също едно е да гледаш нещата на картинки и филмчета, друга работа е да са те били под краката , аз съм карал БОГЪРИТЕ с 120 км/ч и мойте са 44/19,5/15 не съм казвал че е невъзможно, но е неприятно, а и в клипа, който виждам никой не може да разбере какви са вибрациите

          Коментар


          • #35
            До: Interco Super Swamper Bogger?

            А някой знае ли колко излиза доставката от Щатско до България на 4-5 гуми примерно?
            M.P.

            Коментар


            • #36
              До: Interco Super Swamper Bogger?

              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
              От IROK до BOOGER има разлика от небето до земята, също едно е да гледаш нещата на картинки и филмчета, друга работа е да са те били под краката , аз съм карал БОГЪРИТЕ с 120 км/ч и мойте са 44/19,5/15 не съм казвал че е невъзможно, но е неприятно, а и в клипа, който виждам никой не може да разбере какви са вибрациите
              Е аз затова питам. Щото тия проби обикновено излизат много скъпо.
              Това поне го знам от личен опит.

              Коментар


              • #37
                До: Interco Super Swamper Bogger?

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Е аз затова питам. Щото тия проби обикновено излизат много скъпо.
                Това поне го знам от личен опит.
                Аз сега си карам "стъпката" точно с такива Swamper Bogger? 44/19,5/15" днес пътувах до Стара Загора, шума от грайфера над 60км. наподобява кацащ самолет

                Коментар


                • #38
                  До: Interco Super Swamper Bogger?

                  Ама самолета какъв е.
                  Щото Кобра звучът като Чесна, а Нито МТ като B-52.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Interco Super Swamper Bogger?

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Ама самолета какъв е.
                    Щото Кобра звучът като Чесна, а Нито МТ като B-52.
                    Ту 154 на форсаж

                    Коментар


                    • #40
                      До: Interco Super Swamper Bogger?

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Такъв баланс някой пробвал ли е.
                      да
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #41
                        До: Interco Super Swamper Bogger?

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Аз сега си карам "стъпката" точно с такива Swamper Bogger? 44/19,5/15" днес пътувах до Стара Загора, шума от грайфера над 60км. наподобява кацащ самолет
                        Яворе, тъкмо си мислех, че може да е и по-лошо, т.е. да е излитащ...
                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Ту 154 на форсаж
                        ... и с този форсаж съвсем ме обърка... ама може да е форсаж на реверс...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Interco Super Swamper Bogger?

                          Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                          да
                          И?
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #43
                            До: Interco Super Swamper Bogger?

                            момци това което казва Иво е живата истина.
                            все пак имате едно мнение на човек кито ги кара ама наистина екстремно и знае много добре какво казва.

                            а мое лично мнение боклуци разни ТСЛ, ИРОК, не стават за кал а незнам скално катерене дали се практикува в БГ.
                            една такава гума монтирана на джанта БЕАДЛОК е невъзможно да се балансира и ако пък това стане грайфера на богера е доста шумен но на мен определено ми хъресва не знам но тук тази гума е невъзможно да се легализира поради това че няма
                            европейска омологация.
                            ако не се кара ежедневно се сплесква и са нужни няколко километра докато се поизправи страно чуство което не е никак прияно.
                            поздрави

                            Коментар


                            • #44
                              До: Interco Super Swamper Bogger?

                              Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                              а мое лично мнение боклуци разни ТСЛ, ИРОК, не стават за кал а незнам скално катерене дали се практикува в БГ.
                              боклуци казваш... а колко точно такива боклуци си карал ти лично, какви размери, на какви коли, по какви терени. щото иначе става малко ... как да ти кажа - слепия казал на глухия че видял че ТСЛ и ИРОК за нищо не стават. Аз съм карал и трите гуми и не бих се изказал толкова категорично. в момента съм с ТСЛ и то е не защото не мога да си позволя богъри.
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #45
                                До: Interco Super Swamper Bogger?

                                Мога да потвърдя,че стават за кал - категорично. Имам комплект ЛТБ, кито са с малко по-агресивна шарка от ТСЛ, но със същя вид грайфер. Дори с изненада разбрах, че трябва да внимавам, тъй като окопават по-бързо и лесно от Саймекса. И това се дължи точно на Three stage lug designe, което е и съкратената абревиатура ТСЛ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X