Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на наш'те джипки!

    Добре дошъл в отбора на Исузу

    Коментар


    • От: Представяне на наш'те джипки!

      Надявам се знаеш каква котка в чувал е баш тоя мотор


      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • От: Представяне на наш'те джипки!

        Котка , като котка , нека да му е на късмет

        Коментар


        • От: Представяне на наш'те джипки!

          Знам, че е много крив и особен моторът. Едно от извратените му неща е ,че по комънрейла не тече нафта, както е при нормалните дизелаци, а моторно масло. Колата има две маслени магистрали. Като се обслужва се сменят два маслени филтъра. Тази конструкция е характерна повече за дизелови двигатели на тежка транспортна техника/ багери, фадроми и др./ и кораби, но не и при автомобилните двигатели. Доста време се ровех в нета и търсех нещо, което да ме удовлетвори като цена и възможности и това беше най-подходящото. Надявам се по-радко да посещавам сервиза за ремонтни дейности.

          Коментар


          • От: Представяне на наш'те джипки!

            Честито и от мен колега.

            Коментар


            • От: Представяне на наш'те джипки!

              Благодаря за честитките!

              Коментар


              • От: Представяне на наш'те джипки!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:+Hg+kLgASXWd3q7VjbBwqg.jpg
Прегледи:1
Размер:448.1 КБ
ID:5814229Ето ме и мен ,казвам се Land Cruiser lj70 след операцията благодарение на доктор Вилиян Маринов прекарвам 2-ри живот������

                Коментар


                • От: Представяне на наш'те джипки!

                  JEEP Grand Cherokee 3.0 CRD Limited
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-0672.jpg
Прегледи:2
Размер:118.7 КБ
ID:5820815

                  Коментар


                  • Cadillac SRX V6 3.6i 260 к.с. 2008г.
                    Последно редактирано от tjtjtjtj; 03-12-19, 17:03.

                    Коментар


                    • Здравейте колеги! Бихте ли ми казали, в България откъде човек може да си закупи гарантирано оригинално двигателно масло? Въпроса ми може да звучи банално но винаги ще е актуален! Наѝ-добре ще ме разберат тези от вас, които вече са наливали чорбици в двигателите си.

                      Коментар


                      • Здравейте, колеги, нов съм във форума (дори това е първият ми пост). От декември съм горд собственик на първия за мен по-проходим от лека кола автомобил - Опел Фронтера 2.4i, 125к.с с газ. Парт тайм 4х4. Исках да си взема Буханка, но цените им не ми допаднаха, а тази изпадна на приятна цена.

                        Закупих го за ловни цели и заради детска мечта, за съжаление ме изненада неприятно на 6тия ден от покупката със смесено масло и антифриз. Оказа се доста изкривена и пукната глава на 2 места, предпочетох смяна на целия двигател. Смених още доста неща и имам още доста да сменям, но това е част от тръпката. През целия си съзнателен живот не съм се трудил по автомобили толкова, колкото за 4 месеца по тази - просто лоша подръжка от предишния собственик.

                        Обута е с нови AT гуми, защото минавам по около 100км в посока до ловния район.

                        Колата си изглежда ето така. (след последната разходка в Софийски район)
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.PNG
Прегледи:912
Размер:1.48 МБ
ID:6580774

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20200329_113301356_iOS.jpg
Прегледи:864
Размер:1.06 МБ
ID:6580775

                        Коментар


                        • Честито ! Дано са ти последните аварии с колата ! И следващите 1000000км само газззз и кал
                          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                          Коментар


                          • DChavdarov
                            DChavdarov коментира
                            Редактиране на коментар
                            Мерси, дано наистина така да стане

                        • Привет , представям ви новия пикап на мама , надявам се да намеря колеги който са имали опит с такива коли за размяна на информация. Бъдете здрави
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • Търся една тема, а после, моля трийте.
                            Колеги, имаше една тема с таблица в нея за разхода на различните джипове. Нещо не я намирам. Та ако някой пусне линк ...
                            Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                            "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                            Коментар


                          • Брагодаря!
                            Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                            "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X