Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

    Изкам мнение за модела.Харесва ми на вън6ен вид.Ако е добър 6те си купя.Изкам да имам и 4-т.За КДХ220Р форума ми помогна много.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    Последно редактирано от rumaneza77; 17-04-08, 23:30.
    Land rover discovery 300 Tdi

  • #2
    До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

    ИЗВИНЕТЕ ТАКА СЕ РАЗВАЛНУВАХ 4Е ЗАБРАВИХ ДА СЛОЖА СНИМКА
    Прикачени файлове
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • #3
      До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

      Ами представи си четиритактов КДХ с обърната предница и тук-таме подобрения, и си готов. Имам познати които могат да си купят каквато машина поискат, но си седят на KLX300R и не им пука. Последното поколение четиритактово ендуро преди състезателните пили. По-скоро е Dual Sport отколкото ендуро - демек забравяш за всичките чести смени на клапани и подобни които имаш със състезателните ендуро. Но и не върви еднакво де, нито е толкова леко.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

        Зна4и за разходки е ОК.Аз по принцип карам за кеф през по4ивките.Нямам състезателни мераци.Колко е по слаб ?
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • #5
          До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

          Никога не съм се качвал на KLX300... Но ако ми падне веднага ще поправя тази грешка - модела е точно това, което описа Goblin - практичен и фън! Лично аз ако имам възможност няма да му простя! В други форуми (външни) това е един от най-спряганите модели за средно напреднали - има си мощ, има удобство - не е някой див кросак, а и сервизния му интервал не е като на Husaberg да кажем! Абе, ако няма да го купуваш - аз съм навит!

          Коментар


          • #6
            До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

            Ето линк към списание. Това е сравнителен тест м/у КЛХ 300 и ХР 400 от 97г.

            http://www.motorcycle.com/shoot-outs...300r-3334.html


            ..............

            Коментар


            • #7
              До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

              Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
              Никога не съм се качвал на KLX300... Но ако ми падне веднага ще поправя тази грешка - модела е точно това, което описа Goblin - практичен и фън! Лично аз ако имам възможност няма да му простя! В други форуми (външни) това е един от най-спряганите модели за средно напреднали - има си мощ, има удобство - не е някой див кросак, а и сервизния му интервал не е като на Husaberg да кажем! Абе, ако няма да го купуваш - аз съм навит!
              ОК!ама като си намеря 4итав.КДХ220Р за на4инае6ти ли е?
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #8
                До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                Темата (най-известната) за KDX 220 R/SR. Обобщено - мотора е добър за начинаещи и средно напреднали, и много напреднали - като Митков, например...

                Коментар


                • #9
                  До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                  Значи първият и мотор в ипания беше точно такъв.300 р добра машина но както казва гоблин не върви като новото поколение мотори.Моят беше с ауспух,и други гяволии направени зада може горе долу да прилича на модерните но уви.Ходовата част е много добра и вечсията за щатите тежи 105 килограма.Много е икономичен и много лесен за каране но не тип реисинг.за разходки е много много добре.От всичко наи лошото е за четири тактов няма стартер и когато загрее не пали по половин час.Представиси когато ти угасне при изкачване на камъни и наклони,падаш като круша.но като цяло мотора е много добър за разходки и ендуро .Даже тои е и първия мотор които стана световен шампион в наи малкия клас мисла беше 99 година в 250 4т,човека беше финландец.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #10
                    До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                    А и забравих да ти кажа виж в интернет ,казвасе Кавазаки планет там има много полезни неща за хората с Кавазакита.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • #11
                      До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                      [quote=Жоро XR 600;364544]Ето линк към списание. Това е сравнителен тест м/у КЛХ 300 и ХР 400 от 97г.

                      http://www.motorcycle.com/shoot-outs...300r-3334.html



                      Здравеите някои може ли да я преведе тази статия,че ми е много любопитно пак нищо не разбирам или да напише с две думи прилики и разлики и кое е по добро .
                      ----------Moto lud-Troyan----------
                      няма непреодолим път за упоритите

                      Коментар


                      • #12
                        До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                        Ето малко снимки от мен на KLX и аз доста съм го разглеждал преди да взема XR.
                        Прикачени файлове
                        ----------Moto lud-Troyan----------
                        няма непреодолим път за упоритите

                        Коментар


                        • #13
                          До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                          Чел съм многократно // статията... като цяло - XR е по-мощен, а KLX по-удобен - това си го знаеш. Ако не стане някой сакътлък тая Събота и Неделя съм валат - няма да карам, та ще мога да я преведа...

                          Коментар


                          • #14
                            До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                            С голямо закъснение... но просто проблемите не чакат: Honda XR400 '97 vs. Kawasaki KLX 300 '97

                            Коментар


                            • #15
                              До: KAWASAKI KLX300R мнения за модела.

                              Много благодаря за превода!!!
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X