Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Първоначално публикуван от ktm450sxs Преглед на мнение
    можеби крайно време да смениш марката с по оранжева та и ти да си като свойте съклубници
    По два клапана на сезон ще ги преживея.
    Както казах, то друго не се поврежда в Хондата.

    Да си призная честно, опитвал съм КТМ и често съм се замислял и аз да се присъеденя към оранжевите ми съклубници, но не ми пасва и ми е крив като се кача още на него.
    Хондата е като че ли специално създадена за теб !
    Освен това свястна 250-тка още КТМ не са направили, а аз си падам по малките кубици !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      По два клапана на сезон ще ги преживея.
      Както казах, то друго не се поврежда в Хондата.

      Да си призная честно, опитвал съм КТМ и често съм се замислял и аз да се присъеденя към оранжевите ми съклубници, но не ми пасва и ми е крив като се кача още на него.
      Хондата е като че ли специално създадена за теб !
      Освен това свястна 250-тка още КТМ не са направили, а аз си падам по малките кубици !
      Моделите на КТМ са добри всички,но без 250
      Жоро си е прав ,няма свестен 250
      Това е!!!!!!!!!!!!!!
      Не можем да си кривим душата.

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Моделите на КТМ са добри всички,но без 250
        Жоро си е прав ,няма свестен 250
        Това е!!!!!!!!!!!!!!
        Не можем да си кривим душата.
        Джарта, давам ти за това изказване онази бутилка уиски, която Митков ми обеща, когато похвалих 2Т моторетките !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Джарта, давам ти за това изказване онази бутилка уиски, която Митков ми обеща, когато похвалих 2Т моторетките !
          Добре де не е ли много гадно ся?
          Аз мислех да те каня на Гергъовден .
          Ела моя комшия е Георги.

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            .... Хондата е като че ли специално създадена за теб !
            А аз пък бих казал това за новите модели на Ямаха с алуминиевите рами, YZF и WR, все едно си я карал цял живот
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              днес карах такава ямаха 2007-ма и вр имаше ама си не падам по ендурото ,очарован съм от ямахата ,още от тръгването има много сила ! и црф покарах ,но като че ли е повече като кросовия ми 2т като влезе в оборот тогава му е силата въпреки ,че црф-а ми беше по-удобен още като седях на място

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                По два клапана на сезон ще ги преживея.
                Както казах, то друго не се поврежда в Хондата.

                Да си призная честно, опитвал съм КТМ и често съм се замислял и аз да се присъеденя към оранжевите ми съклубници, но не ми пасва и ми е крив като се кача още на него.
                Хондата е като че ли специално създадена за теб !
                Освен това свястна 250-тка още КТМ не са направили, а аз си падам по малките кубици !
                Честно да ти кажа прав си ,да пробваш мотор който не в добро състояние би те отказал от него,пък каквато и марка да е тои.
                Определено грешиш за 250-та мога за кажа че даже е по-добра от 450-то на КТМ.

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от ktm450sxs Преглед на мнение
                  Честно да ти кажа прав си ,да пробваш мотор който не в добро състояние би те отказал от него,пък каквато и марка да е тои.
                  Определено грешиш за 250-та мога за кажа че даже е по-добра от 450-то на КТМ.
                  Сега и ако кажеш кое и е по-добро.....
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                    Сега и ако кажеш кое и е по-добро.....
                    Ами да ти кажа 250-то води с две години пред 450,говоря за новите двигатели (те са разработка на инженерите на бмв-уилямс) много добре ги познавам и двата двигателя всеки си има различни предимства --верваите ми

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от ktm450sxs Преглед на мнение
                      Ами да ти кажа 250-то води с две години пред 450,говоря за новите двигатели (те са разработка на инженерите на бмв-уилямс) много добре ги познавам и двата двигателя всеки си има различни предимства --верваите ми
                      За новия 250 не знам, ама стария беше бая немощен.Оспамихме темата, тя е май за Хонда
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Благодаря на всички за пожеланията и дай боже всекиму Нов мотор,пожелавам го ....към момента Хондата е в епизоди на " Пълна промяна" естествено за да стане пригодна за ендуро ...хард
                        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                        MG Racing Team

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Ванка, сега си го тури на трупчета в хола и само си го гледай, че в гората знаеш как е - клони, камъни, феи ...


                          Аз ако съм на тебе, няма да мога да го понеса тоя обелен капак ...
                          Виж вземи мерки тия дни, че ще се изложиш така в гората !
                          Айде, честито и ти пожелавам да остане по-дълго време така красив !
                          Жоро от месеци не съм спал само и само да взема мерки свързани със забележката ти и най-после преди седмица намерих време да отстраня проблема....
                          Дано не ми направиш някоя друга, че ще трябва и морето да пропусна заради тебе....
                          И така след безсънните нощи както съм писал по горе и с помощта на братския американски народ...всичко започна ето така:


                          След което исках да снимам НО......абе по важен е крайният резултат.
                          Разбира се всичко се случва с помощта на БУДИН иначе аз съм гола вода...




                          Ето готови сме за излитане..





                          И така мотора ми се сдоби със автоматичен съединител РЕКЛУЗ ПРО.
                          И вече е тестван един ден в Дупница и два дни из Стара Планина.
                          Първите ми впечатления са повече от отлични но имам едно уточнение...каквото и да се монтира на един мотор най-важен е моторджията.....
                          Мотора стана много по-плавен и по мек, катери се по камъните много по-лесно, абе приказка ви казвам.

                          П.П. За повече подробности по техническата част мога да отговоря на всякакви въпроси според възможностите си...

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Ванка извинявай, но тази джаджа ми се види много пенсионерска работа.Не се ли изгубва агресията на мотора по този начин.Май заприличва на ролер.Хондите са много хард мотори и аз мисля че по този начин им се губи вътрешния чар.
                            Естественно това е мое мнение, и моля да не бъда грешно разбран.

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Джарта не е така, даже никак. Има много скептици, даже и аз бях един от тях но плюсовете са много повече отколкото минусите. Та мисълта ми беше, че тая джаджа помага много във владеенето на мотора по камъни и стръмни пътеки и най-важното не може да изгасне почти никога. Абе има изписано много по въпроса а аз още имам само към 250-300км с него и не мога да съм 100% компетентен поне докато не мина 1000км. най-малко с него...
                              Иначе Асен ДП от форума го кара и може да сподели също мнението си което пред мене беше положително. Второ ММ, Станислав и др. също го покараха а и щях да забравя Гълъбин е карал с такъв много дълго време и също се изказва положително. Досега не съм чул отрицателно мнение от човек който е пробвал или имал такъва съединител.
                              Дано сме живи и здрави пък опита ще покаже обещавам да те държа в течение.

                              П.П. На Виктори екстрйим Кокера е първи а Жасмин трети..и двамата карат с абсолютно същият съединител.
                              Последно редактирано от Chinela; 05-05-08, 17:33.

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                а като спреш на стръмен наклон и го оставиш на скрост задържа ли ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X