Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лек тунинг на нисан патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: лек тунинг на нисан патрол

    всичко става доста добре но само едно ме притеснява доколко си консервирал ръждата аз ползвам едно като мляко на WURTH което като го намажиш на ръждата става синьо намазал съм даже оградата да го гледам всеки ден като ходя на работа как се развива. за момента е много добре издържа много дъждове и влага така както не е боядисано отгоре с нищо

    Коментар


    • #62
      До: лек тунинг на нисан патрол

      Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
      всичко става доста добре но само едно ме притеснява доколко си консервирал ръждата аз ползвам едно като мляко на WURTH което като го намажиш на ръждата става синьо намазал съм даже оградата да го гледам всеки ден като ходя на работа как се развива. за момента е много добре издържа много дъждове и влага така както не е боядисано отгоре с нищо
      Дай малко повече инфо за тоз продукт на WURT!
      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

      Коментар


      • #63
        До: лек тунинг на нисан патрол

        утре като отида на работа ще препиша номера и точното име на продукта ще добавя и снимка

        Коментар


        • #64
          До: лек тунинг на нисан патрол

          Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
          утре като отида на работа ще препиша номера и точното име на продукта ще добавя и снимка
          Предварително ти благодаря!
          Предстои ми сериозно кърпене на нисана и всяка идея за борба с корозията е
          добре дошла.
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #65
            До: лек тунинг на нисан патрол

            това са двата препарата които използвам преобразувателя е страхотен, но лошото е че кутията от 1л. май струваше 50-60лв. грунда беше по евтин но вече забравих колко струваше. преди позвах преобразувател на Locktide но не се оказа добър. мисля, че 1л. от преобразувателя ще ти стигне аз скоро ще ти кажа защото по празниците на мойто камионче му се пише антикорозионна баня. след като свърша с тези препарати го пръскам шагре и готово, но поне няма да разчитам само на него. и двата продукта са за не добре почистени повърхности. успех
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: лек тунинг на нисан патрол

              Сърдечно ти благодаря!
              Весели празници!
              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

              Коментар


              • #67
                До: лек тунинг на нисан патрол

                Каква е последователността в,която ги ползваш?-предполагам ръждопреобразователя и след това грунда...Колко време горе-долу оставяш ръждопреобразователя да действа?И понеже не съм наясно-какво е това шагре???В магазина имаше една черна гадост(нещо като битум)на,който на немски пишеше "шагрен"-това ли е въпросният последен слой?
                08седемшест5едно513четири

                Коментар


                • #68
                  До: лек тунинг на нисан патрол

                  Би трябвало на опаковката да е описано технологичното време.
                  Грундът не е последен слой,следва шприц кит,след това боя или шегрен(по желание).
                  Последно редактирано от Ковача; 22-04-08, 15:45.
                  Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                  Коментар


                  • #69
                    До: лек тунинг на нисан патрол

                    на опаковката на всяко е написано за колко време изсъхва. за преобразувателя беше 3 часа а за грунда май също толкова, но колкото е плитка ръждата толкова по бързо исъхват. а иначе като начин на употреба и първо го минавам с преобразувателя и след това с грунда. а онази гадна битумна мазгоч "шагрен" е същото, но можеби сега се казва aнтикор, но общо взето е същото. пък и като го пръснеш действа и като шумоизолатор, че в нисан не са мислели много по този въпрос. а за шприц кит и такива когато е по външната част, но за отдоло ???

                    Коментар


                    • #70
                      До: лек тунинг на нисан патрол

                      Скоро не съм пускал снимки но машината беше при бояджия.стоя 10 дена и накрая ми сервира че е много зает и тем подобни.така че ще изчакаш още няколко дена.колкото и да ти се кара


                      Коментар


                      • #71
                        До: лек тунинг на нисан патрол

                        Коментар


                        • #72
                          До: лек тунинг на нисан патрол

                          И тоя СУМ си го бива!
                          Евала пич. Жалко че си далече.
                          Андро.

                          Коментар


                          • #73
                            До: лек тунинг на нисан патрол

                            като се получи пълно завършване ще е великото сравнение
                            Човек се учи с много практика:D

                            Коментар


                            • #74
                              До: лек тунинг на нисан патрол

                              Машината придобива вид.остават прагове и дооправяне на инсталацията както и огледалата.бояджията видя голям зор с тая матова боя.


                              Коментар


                              • #75
                                До: лек тунинг на нисан патрол

                                Това,шприц ли е?Ако е шприц,за чий ... му е да го пръска в два цвята...Ако е боя,бива.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X