Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Първоначално публикуван от Toni Tunkoff Преглед на мнение
    по същество - 12/100 градско
    извън не съм правил засечки
    А какъв автомобил, с какъв обем, мощност и какво гори, 12 бири / 100 км ли?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

      Нисан терано 2.4i.Градско 18-20 извън града и малко пресечена месност около 13.5-14 на 100км.Това е разхода на газ на бензин не съм го засичал.Извън града се движа с 100-110км/h.

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Jeep Cherokee XJ 2.1 td 1988 г. Лятно време с гуми 215/75/15 Мишлен и лети джанти 9-10 л. нафта, качествена (ако може да се говори за такава в България). Зимно време с гуми 235/75/15 Медвед и стоманени джанти 12,5-14 л. нафта от същата, но с добавки срещу замръзване. Впрочем за летния разход се изненадах и аз, особено на дълъг път. От Плевен съм. Ходихме семейно на море миналото лято в с.Черноморец и малко насам-натам из страната. Общо около 1000 километра "изтъркаля" возилото с 80 литра дизелово гориво (това сие средно 8/100!). Уговорката е, че оборотомера не преминава 2500, а скоростомера 100-110 км/ч., без "зорене" и изпреварвания по пътищата. Не мога да кажа какъв му е разхода по полянки и горички, защото влиза в общия пробег. Офроуд излети не предприемам, като изключим "градския офроуд" по някои улици, на които има частични липси на пътя, а не дупки.
        Ами това е в общи линии от мен.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Моя е чероки 98г. със 2.5тд в градът 12 извън грацко зависи как карам он е от 8 до 10 на 100.Извън пътя е от 15 до20 на 100
          гуми 225/75/15

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            Чероки 2.5 бензин. Карам го на газ и в града дава 15-16л.Софииско градско а извьнградско около 11-12 сьс 120 км/ч

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              Сузуки Витара дълга база 1,6i 16v 1993г.- за 1007 километра от които:
              660км градско,
              272км извънградско,
              75км офроуд на кално в дъжд и с яки коловози (на места по корем),
              среден разход общо 8,63л /100км
              Всеки път като зареждам доливам до горе и смятам литрите, та затова не мога да го разделя на градско и извънградско.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                Днес останах приятно изненадан. От Бурсас до Пловдив моя Джип Чероки 2.5тди ми даде разход:7.5/100км. Като несъм вдигал повече от 120-130км. а средно съм се движел със 90км.

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Ако няма динамика в шофирането разхода пада винаги до 1-3 литра в зависимост от кубатурата.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Daihatsu Terios 1.3 16V VVTi 86кс
                    градско 9-11 зависи колко го настъпвам
                    извънградско 6.5-7 до 100км/ч......нагоре лапа и може да се катурне на някой завой

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      Hyundai Galloper II - 2.5 TDI SWB 1999 г.

                      Извънградско със средна скорост около 90 км/ч - 7.2 до 7.8 л/100 км според сезона.
                      Градско в София - 9.5 до 12 л/100 км според сезона.

                      Автомобилът е доста чувствителен към качеството на дизеловото гориво и особено към състоянието на въздушния филтър.

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        feroza 1.6 безнзин карбуратор,харчи 15 газ на 100 кл извънградско накой ако има подобна джипка да каже колко му харчи ,предварително благодаря

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Здравейте собсвеник съм на Нисан Терано 3.0л разход градско 9л извънградко -7.5л

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Благо, разхода е просто невероятен !
                            Сподели как засичаш ?

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Range Rover Classic 3.5 V8 EFI 10kg метан смесен разход

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Първоначално публикуван от loveca Преглед на мнение
                                feroza 1.6 безнзин карбуратор,харчи 15 газ на 100 кл извънградско накой ако има подобна джипка да каже колко му харчи ,предварително благодаря
                                Има ДВАДЕСЕТ И ДЕВЕТ страници, просто ги прочети........
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X