Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Златното руно" - Made in Crazy Job

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

    Здравейте и от мен !
    Снощи имахме тежка вечер, та затова пускам материала малко късно. Всъщност щях да се включа сигурно още по-късно, защото в момента има организирано каране около Стара Загора, но се оказа, че съм без съеденител на мотора, та се наложи да "почивам".

    Кой стана Язон, кои са главните аргонавти и кой уби змея ?
    Това сигурно са основните въпроси, които ви интересуват.
    Ето кратка ретроспекция на всичко в кадри.
    На 22-ри сутрината, точно в 10:30 всички бяха окупирали поляната зад комплекса, от която щеше да бъде даден старта. Дори някои провериха дали в началото тракът е верен, но след като се убедиха, че ги води в правилната посока се върнаха при останалите.
    Проведох 15 мин. брифинг, за което време попрегракнах доста, но се радвам, че повечето са ме чули и разбрали. Точно в 11:00 всички аргонавти стартираха с мръсна газ към "омагьосаната гора", осеяна с паднали дървета, където се надявах групата да се разкъса и отсее. Предстоеше малко кръгче от около 10 км, след което тракът отново минаваше край старта, където беше разположена и женското царство на "Лемнос".


    Тъй като повечето жени бяха излезли в полето да садят чесън, се наложи ендуристите да обладават само двете останали в града дами. Едната беше бяла, а другата мулатка.


    Нашият Десо си хареса мулатката, но аргонавтите явно бяха твърде расистки настроени, защото "уважаваха" предимно бялата жена, макар и твърде грубо.


    Голямата група се беше разкъсала, но не поеденично, а на по-малки групички. Първи връхлетя Жасмин с още 5-6 други аргонавти и настана здраво групово изпълнение.


    Само след броени секунди бялата гъркиня отново "намаза", само че с още по грубите ATV-исти.


    Позагорялата мулатка беше сгазена, а живота на блондинката висеше постоянно на косъм.


    Така или иначе всички се позабавляваха, като най-атрактивни бяха Еди Пенчев и Миро (професора) от Crazy job. От тук нататък следваше кално дере със заблатени места и препускане из равнината до Битиня, страната на бабаита Амик.










    Да, но трябваше да се прекоси с много правилна преценка за мястото на брода река Сазлийка. Тук в бързината много аргонавти се нахакаха в най-дълбоките вирове, а аз отидох малко късно на това изпитание. Светльо Деведжиев вече беше удавил както мотора, така и себе си и съветваше новопристигащите от къде да го направят и те.
    Много плували тия ATV-та, не можах да повярвам на очите си.


    Това на Вилхелм Кънчев беше направо като кораб. Не вярвах да запали след това надводно и подводно плуване, но никакви проблеми. Вилхелм го довлече до брега, стартира го безпроблемно и продължи по трака "леко" охладен.


    Симеон от Варна беше толкова нахъсен, че едвам го спрях да не се спусне вертикано от стръмния бряг. А какви хубави кадри щяха да станат само ...


    Брегът е кален и потъва. Га-а-аз !


    Пламен Ташков от Варна е напреднал много в карането. Браво !


    След като не скочи от брега с главата надолу, Симеон реши да не се излага така и да мине поне през най-дълбокото. Успя.


    Пристигат поредните ATV, а Деведжиев продължава да ги напътства. Жалко за него, защото пръв пристигна на реката !


    Тук по диагонал е правилният път. Бях го показал още, когато обяснявах трасето, но явно малко са разгледали подробно темата.


    Николен и той изскочи от реката без проблем.


    Пристига нова група и по правило има един удавник.




    BAJA-та е явно направена предмно за пустиня ?! Водата нещо не и понася ...


    А купонът си тече ... По една време на отсрещния бряг беше голяма навалица !


    Ех, точно изкарах дълбокото и закъса ! Ще хвърлям лебедка май.


    Още един в тихата вода.


    А, той бил Данчо от Търново. "Правя му сефтето на това ATV", споделя Данчо и се кефи.


    През това време Амик само чака някой да го попита "Колко е часа?"
    Тук първи беше преминал Магарето. Водачът Жасмин се беше изгубил вече някъде по пътищата.


    "Абе, я да ти ... " - и Чинела му забива копието право в атрибутите !


    Глеми ядове бра горкият бабаит Амик вчера. Тук хватът на копието не е много правилен, но пък попадението беше.


    Крос теста. Аз като отидох там, водачите вече обикаляха трасето.


    Наистина беше интересно.


    Еди караше много яко и не даваше на Пламен Кунев да го задмине по тясното трасе.


    ... но тук на тази по-широка права, моторът ускори много бързо и Пламен пое водачеството. Някои ми се сърдят, когато съжалявам за този или онзи, но как да не го кажа за Пламен, като му знам отличните навигаторски способности. За съжаление GPS-ът му го предаде, прекъсвайки буквално на всеки километър !


    Еди обаче е боец и по пътя към глиганите на Витиния отново си възвърна водачеството.


    Тук вместо групата да се разкъса още, тя се допълни от Магарето и Вилхелм, който навакса давенето много бързо.


    Изстрел и ... глиганът е готов за луканки.


    Поизчакахме да паднат няколко глигана и тръгнахме бързо към Колхида, защото след малко повече от 20 км Язон щеше да прегърне ... златното руно.


    Точно пристигаме със снимачния екип и Язон Стоянов се целеше вече в дракона. Още първият изстрел порази чудовището, но топчето не остави белег. При втория, драконът се гъкна и умря.


    Кметът спокойно откачи руното от дървото зад дракона, убеден че той е новият Язон.


    Много хъс и старание вложи Магарето с новия си мотор в това състезание. Двамата с Еди непрекъснато сменяха водачеството си, но за съжаление и двамата "изгоряха" заради грешки в трака. На по две места те се бяха отделили на повече от 100м от него.


    И така Стоян Стоянов (Магарето) от Crazy Job не стана Язон, но пък беше сниман от три камери като такъв, което си е все пак известно утешение за неуспеха и изгубените пари.


    Любопитна снимка !
    Като пукаш няколко пъти гума, се принуждаваш да я тунинговаш така, за да си рахат. Този номер го направи Мишо от София. Не е лошо да влезе в темата "Tips & tricks".


    За жалост Зевс ангажира в последния момент Медея за някакво изложение на Олимп, но на пира след това имаше достатъчно забавления и форми.


    Явор и той се повесели ...


    Раздадени бяха обещаните пари и награди от Магазини "Ендуро", Боряна Груп и възпоменателни фланелки на Crazy job. Наградени бяха и най-малките участници в състезанието, които изкараха цялото трасе !!!
    И така Язон стана - Светослав Брейчев с подгласници Георги Митрев и Ивайло Пройнов. Магарето, Еди, Пламен Кунев и Вилхелм Кънчев "изгоряха" заради грешки в трака.
    Пирът продължи до късно, а атрактивна певица, пееща песни от класика, като "Кенли, тулибуди будаучу" до "100 патрона ще ти ..." поздравяваше наред, като не пропусна дори и Джовани Сала, който сигурно много съжаляваше, че го няма там !

    Благодаря от името на Crazy Job на всички състезатели и гости, които ни уважиха и си направиха кефа заедно с нас !
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 23-03-08, 16:33.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

      Голям материал в днешния Стандарт за руното:


      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

        страшна работа ... на последните 10 километра ... постояннно спирах и си викам аиде бееее тоя финал няма ли да идва но всичко беше много нагласено и изпипано , апък ананцетооо

        Коментар


        • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

          Повеселих се аз липсва ми физическата подготовка целия съм схванат от мускулна треска но това няма да ми откаже от участие в шампионата. Само дето ми станаха много хобитата и приятелката иска да ме наритва.

          Големи благодарности на Мишо от Стара Загора, той ме изтегли на буксир от дерето което ме "привлече" до Ст. Загора а от там с неговата кола ме върна до хотела да си взема буса за да на товаря осакатеното ATV.
          Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 23-03-08, 18:50.

          Коментар


          • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            Повеселих се аз липсва ми физическата подготовка целия съм схванат от мускулна треска но това няма да ми откаже от участие в шампионата. Само дето ми станаха много хобитата и приятелката иска да ме наритва.
            Като те нарита, похваляй ме пред нея, че въобще нямам хобита !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

              нямам думи , наи доброто нещо което съм виждал в саита браво ендуристи
              Последно редактирано от Юли; 23-03-08, 17:35.
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                Чудесно и много зрелищно състезание се получи.
                Хвала на организаторите и дваж хвала на безстаршните АРГОНАВТИ.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Чудесно и много зрелищно състезание се получи.
                  Хвала на организаторите и дваж хвала на безстаршните АРГОНАВТИ.
                  Да всички разбрахме, че ти е харесало. Даже шапката ти /от аватара/ е паднала. Къде е сега А ???
                  Тук искам да споделя с колегите ендуристи как джипарите воглаве с Ник Николов ни изправиха пред едно от най голямите препятствия в това иначе СУПЕР СЪСТЕЗАНИЕ...
                  Та точно на втората игра където пристигахме измокрени /от реката виж снимките/, гладни и уморени. И се налагаше да се "Борим" с некакъв дзвер Амик Та точно до него Ник и компания си бяха запалили едно барбекю, хапваха пиеха си биричка и се кефеха...Да бе супер ама на мен ми идваше да хвърля копието по скарата та дано нещо се набучи и да захвърля каската и да се отдам на това което мога най-добре..
                  Иначе за сътезанието ще оставя коментарите и снимковият материял на зрителите а аз ще спомена само едно. Последните 20км. се прибрах точно като застрелян каубой който конят му го е прибрал обратно в града. Справка уестърн филмите...

                  П.П. Специални благодарности на бат Жас, Барни и колегата от Габрово /той си знае/ БЛАГОДАРЯ ВИ.
                  Последно редактирано от Chinela; 23-03-08, 18:44.

                  Коментар


                  • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                    Chinela, ти сам взе неправилното решение... Грешката донякъде е и моя, защото не ти казах, че освен барбекюто, което ти безпогрешно надуши, колегите-заралии, се бяха постарали с количество качествена бира...
                    Последно редактирано от giorgio; 23-03-08, 18:57.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      липсва ми физическата подготовка
                      и на мене ... в момента съм като ударен самолет , нито да клекна нито да вдигне нещо... но така ще е до 2-рото , 3-тото състезание и натам ще е добре.
                      П.С - към края на трасето,там където беше едно изкачване и то беше ринато от багер,и станало на една такива бабунки, вече толкова не ме държаха ръцете че викам "крайй тука спирам" и като видях едно голямо дърво е една дебеля сянка .. 15 минути почивка и отново газ

                      Коментар


                      • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                        Страхотно сте си изкарали и организацията е била на ниво. Браво !
                        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                        Коментар


                        • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                          Ха, ха, Чинела, явно нямаш никакъв опит със Заралии )) Това е супер гостолюбив и табиетлийски край.
                          Ако видиш Оффроадър или Ендурист без димяща скаричка , да знаеш, че със сигурност не си в Стара Зара или околностите .
                          Знаеш, че мита за Язон и златното руно, изцяло е построен върху теорията на изкушението, и преодоляване на изкушенията от ГЕРОЯ !
                          Така, че всичко си беше в реда на нещата. А строзагорския клуб, както винаги, беше осигурил биричка и скаричка за гладните и жадните.
                          И аз бях там и три дни гулях и се веселих )
                          И все пак главните герои бяхте вие участниците в надпреварата, които удържахте на изкушенията )))
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                            Първоначално публикуван от Силвестър Бутански Преглед на мнение
                            страшна работа ... на последните 10 километра ... постояннно спирах и си викам аиде бееее тоя финал няма ли да идва но всичко беше много нагласено и изпипано , апък ананцетооо
                            Абе ти беше и полегнал по едно време.
                            ........................
                            Иван Маринов
                            CRF 250 X
                            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                            Коментар


                            • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Ха, ха, Чинела, явно нямаш никакъв опит със Заралии )) Това е супер гостолюбив и табиетлийски край.
                              Ако видиш Оффроадър или Ендурист без димяща скаричка , да знаеш, че със сигурност не си в Стара Зара или околностите .
                              Знаеш, че мита за Язон и златното руно, изцяло е построен върху теорията на изкушението, и преодоляване на изкушенията от ГЕРОЯ !
                              Така, че всичко си беше в реда на нещата. А строзагорския клуб, както винаги, беше осигурил биричка и скаричка за гладните и жадните.
                              И аз бях там и три дни гулях и се веселих )
                              И все пак главните герои бяхте вие участниците в надпреварата, които удържахте на изкушенията )))
                              Само ме притеснява с тия надуваеми кукли - направихте ли си всички кръвни проби и да не стане златното руно известно с някой наследник от гума?

                              Коментар


                              • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                                Трасето беше перфектно Много добре покарахме в Събота, но днес (Наделя) беше супер,искам да благодаря на "Крейзи Джоб" за чудесният преход и ескорта който ни направиха до Узана заедно с Търновската и Варненската група (около 20-тина оживяли мотора )с които се прибрахме до Габрово на ход Разбрахме се за евентуално повторение другата седмица, но в обратна посока
                                Последно редактирано от Smilen; 23-03-08, 22:23.
                                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X