Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
    ОТ ДАВНА СЕ ДВУОМЯ МЕЖДУ ВР250 И РМЗ250 ПРЕДИ СЕДМИЦА МИ ПОПАДНА ЦРФ250 97Г ВНОС ОТ ЩАТИТЕ МНОГО Е ЗАПАЗЕН МАЙ ИМА И СПОРТНА ПРЕДНИЦА НО АЗ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ ЦЕНАТА Е ПОД6000ЛВ ДОСЕГА СЬМ ИМАЛ ЯМАХА250ТТР И АТВ СУЗУКИ И ОТ ДВЕТЕ СЬМ МНОГО ДОВОЛЕН КАКВО ДА ПРАВЯ С ХОНДАТА МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА МИНА ЕДНО СТЬПАЛО НАГОРЕ
    Колега нещо бъркаш 97г. няма CRF дане би да е CR 250

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Колега нещо бъркаш 97г. няма CRF дане би да е CR 250
      Показал си го тук-
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=8627&page=4

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Пичове, днес пак карах и съм щастлив да призная, че верно се вдига на всички скорости. На последната само с газ и дърпане си се вдига като пистарката ми на втора а ако има и някоя неравност и без дърпане става. Вече му пълня скоростите по полето и си цепя цели отсечки на задна от газ : ))) евала на жълтите човечета

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
          Пичове, днес пак карах и съм щастлив да призная, че верно се вдига на всички скорости. На последната само с газ и дърпане си се вдига като пистарката ми на втора а ако има и някоя неравност и без дърпане става. Вече му пълня скоростите по полето и си цепя цели отсечки на задна от газ : ))) евала на жълтите човечета
          Как забравих от моста в дясно да ти покажа два по сериозни виража.
          още два големи скока има там , ама са малко замаскирани .

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
            IASSEN покрай 450 ката не излезе ли нище за CRF 250 - 2004-2005г.
            Колега тук http://www.honda.co.ru/documents/mot...ocuments.shtml има на руски за ЦРФ250Х .Аз имам за ЦРФ250 2002-2004год.на английски но незнам как да ги кача ,ако знаеш някакъв начин да ти ги пратя само кажи
            [FONT=Times New Roman]Мотори и щури хора не се свършват.[/FONT]

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от vanioto Преглед на мнение
              Колега тук http://www.honda.co.ru/documents/mot...ocuments.shtml има на руски за ЦРФ250Х .Аз имам за ЦРФ250 2002-2004год.на английски но незнам как да ги кача ,ако знаеш някакъв начин да ти ги пратя само кажи
              Аз имам на диск PDF формат за CRF250X на английски, ако някой иска насреща съм.
              П.П. Бях обещал във форума на колега но забравих кой е много моля да ме извини и да ми напомни

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Да и аз имам в електронен формат Owners MAnual i Parts Manual за ЦРФ 250 2004та, а за 2006та - хартиен носител, ако на някой му трябва....
                Bling bling, money ain't a thing :)

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  ......Имайте търпение ще има част втора......
                  За тези които имаха търпение ето я и "ЧАСТ ВТОРА" ...но не и последна..

                  Идеен проект и спонсор: Chinela

                  Главен доставчик: Goblin

                  Изпълнител и механик: Будин


                  Тук е мястото и трибуната да заявя, че само с пари нищо не става. Трябват и приятели които да ти се връзват на акъла и капризите..
                  Тоест ИЗКАЗВАМ СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ГОБЛИН И БУДИН за реализацията на моя скромен проект.
                  Гоблин направи много невъзможни неща да станат възможни...още веднъж БЛАГОДАРЯ ...

                  Така сега е време да зпочнеме с представянето на частите и монтирането им..не всичко съм снимал щото трябваше и да помагам но...

                  Демфер на GPR V4-тук искам да отбележа, че този модел все още не се продава из магазините....но за ГОБЛИН няма невъзможни неща..
                  Допълнителна тежест за маховика /които ми следят темите значт, че слагах такъв и на предишният ми CRF450 но R/...
                  Предпазител на задния спирачен диск на CRF's Only.. и бутон за гасене на двигателя разбира се тунингов в който не е възможно да влезе вода.


                  Започваме с монтажа на демфера...това е преди монтажа..щях да пропусна и новата капачка на резервоара на сън лайн..








                  И разбира се без чук не става...... наместваме скобата за демфера..


                  Когато имаш пистолет на въздух всичко е по лесно...


                  Гаргата е главен супервайзер....... а Будин си пее../а дали е такааа..кой, кой ще ни каже.../ ...


                  Без Гаргата нямаше да се справим и в това ще се уверите по нататък...


                  Будин отова за ГОЛЕМИЯ чук........




                  Събираме го вече .....








                  Казах ли ви, че без Гаргата нищо не правехме...носи кафе лаваца на всики за негова мсетка...това си е той ПИЧ .....


                  Готовоооооооо...


                  След което облепихме мотора с лепенки и сменихме кожата на седлаката с тази която беше в комплекта с лепенките.......








                  Но с това лепенето не свършва дотук има и още .....но затова по надолу......
                  А сега е време за маховика...Сваляме капака ...като преди това маслото е източено. Щях да забравя сваля се и лостчето за скоростите заради капака и ОЩЕ НЕЩО.......






                  Сега бегом до стругар за скоба с която да извадим маховика.......




                  Скобата е готова..през това време ние монтирахме други неща но затова по късно..




                  Ето го баткооо..


                  Болтчетата за закрепване на маховика се мажата с локтайт..лепило за резба.


                  После се затягат естествено.......




                  И накрая както е дадено в инструкцията за презастраховане болтовете се размачкват с център против развиване...




                  Готово е ...


                  Поставяме го и ето...




                  Сезам затвори се..


                  Майстора си е майстор, може да говори по телефона с клиенти и да завива с другата ръка...


                  Може и с двете също .....


                  Обърнете внимание на скоростното лостче..


                  Ами сегааа.......... HAMMERHEAD


                  Сега да се върнем малко назад и да монтираме бутона за гасене...поялника е готов.










                  Готовооо


                  Сега е ред и на предпазителя за диска...




                  Братя ...


                  На вниманието на Г-н Жоро Хаджиев....използваме свинска мас ....плагиатстваме...:oops:
                  Това е щот искам мотора да се рие в калта като нерез за разплод..:




                  Добе е нали ами добре е....








                  Ред е и на тоя долен ПЕДАЛ.... за спирачката де..


                  Ха наздраве....


                  Братчета отново......








                  С това пълната ТРАНСФОРМАЦИЯ на заводската хонда в спящата красавица преключи..време е за модно ревю.
                  Ми така де днес е 8 март нека да дефилираме на подиума.




























                  И накрая време е да се почерпиме нали... Гаргата се е погрижил за нас както винаги..






                  Аз се изморих пък за вас незнам.. Дано не ви е било скучно надявам се но това беше засега ТРЕТА СЕРИЯ очаквайте чак наесен. Искам само да добавя, че сменихме вътрешните гуми с по дебели 5милиметрови. Сменихме и спирачната течност понеже е стояла една година без да се ползва абе и какво ли не още айде стига съм ви занимавал с глупости, че отивам да празнувам 8март иначе от утре ща спя с Хондата...

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Ванка този път направо си се престарал много ме кефи този мотор.Ако вземеш да падаш трябва ти да си отдолу.То направо как ще ти даде сърце да го вкараш в калта.Стига толкос му нади задника ше те изпъди жената ако разбере.Поздрави и УСПЕХ.

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Не ми харесваааа,няма четвъртити спирачни дискове.

                      (шегувам се мотора е страшен просто не знам как ще го вкара в гората)
                      MG RACING

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Екстра е станала, красавицаВманиячил си се, то е ясно
                        Едно само ме притеснява, нещо много розовее цветаИли е от фотоапаратаЩото така цвета е малко как да кажа..., бая нежен
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Честито!!!Дай боже всеки му.Ако е удобно що не драснеш и нещата в цифри горе - долу?Мене ме кефат лостчето за скоростите и спираката-направо да ти е жал да стъпваш на тях.

                          П,П Гаргата беше тоя пич , дето миналия път ни казаа къде да ядеме нали?Дето са феноове на Ямаха?

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            ....Ако вземеш да падаш трябва ти да си отдолу.То направо как ще ти даде сърце да го вкараш в калта.Стига толкос му нади задника ше те изпъди жената ако разбере.Поздрави и УСПЕХ.
                            Джарта от тебе не го очаквах как аз отдолу бе нали съм мъж или викаш по удобно е ....
                            А за жената сега тя е наред ама там нема да пускам снимки...
                            Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
                            Не ми харесваааа,няма четвъртити спирачни дискове.
                            (шегувам се мотора е страшен просто не знам как ще го вкара в гората)
                            Ами как с ГААААССССС и толкова и ще си останеме само с тоя спомен в интернет...

                            Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                            Екстра е станала, красавицаВманиячил си се, то е ясно
                            Едно само ме притеснява, нещо много розовее цветаИли е от фотоапаратаЩото така цвета е малко как да кажа..., бая нежен
                            Ами КИКИ както знаеш аз снимам с телефон така, че...
                            Всичко си е оригинално червено не се бой няма да завивам наляво затова сложих демфера да ме пази от неочаквани завои...

                            Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                            Честито!!!Дай боже всеки му.Ако е удобно що не драснеш и нещата в цифри горе - долу?

                            П,П Гаргата беше тоя пич , дето миналия път ни казаа къде да ядеме нали?Дето са феноове на Ямаха?
                            Колега цифрата никога не я следя иначе трябва да съм спрял отдавна...Едно само знам сега долара е нищо а америка е на една ръка разстояние така, че......
                            А за Гаргата незнам кой къде ви е пращал аз нали не бях там.

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Еваларка, кефи ме много. Спирачката, демфера и акулските перки ме радват най-много Номинацията за мис Хонда '08 е в кърпа вързана
                              Само мисионерски да й прилагаш на тая миска
                              и от газ да писка

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Чинела,не казва всичко.Как той собственорьчно работи по мотора с хирургически ракавици,и как после щаслив дефилираше.Добре ,че БИГ БРАДЬР вижда всичко или почти всичко.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X