Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз се присъединявам с Терано 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз се присъединявам с Терано 1

    Здравейте!
    Някои вече подразбраха по въпросите ми, че преди седмица подарих на семейството и себе си един Нисан Терано I 2.4i.

    Досега винаги съм купувал малки коли, с оглед икономия на гориво. Но след като минаха 7 стари коли през ръцете ми, какви ли не марки и модели май ми увря главата. Защото като тегля чертата след 3-4 години каране и разбирам, че икономията отдавна е изядена от безкрайните скъпи ремонти. Да не говорим за изхабените нерви, които никой не може да ви плати.

    От всичките ми 8 коли вървя дълго и стабилно без главоболия един Oldsmobilе Delta Royalе 88, V6 3800 кубика. Много здрава двутонна американска машина, която е била класа за времето си.

    От цялата работа научих една мъдрост -- ако ще е лека кола трябва да е нова или не по-стара от 8 години. Ако е по-стара задължително трябва да е нещо, което е било марково и скъпо за времето си. И още една мъдрост научих -- не трябва да е пипал нашенски майстор вътре

    Затова се спрях на Нисан Терано, 1989 година, внос от Италия. Това е модела 2.4i на газ, с twinspark система, с 2 врати, дълга база, гуми 205/80/16. Никога не съм карал джип и честно казано, да се качиш от Опел Кадет на това голямо нещо е стряскащо в началото. Но когато покарах малко, през черни пътища, където преди ни тракаха ченетата (знаете как вози Опел) а сега джипа само се поклаща като лодка, започна да ми харесва. Точно така возеше Олдсмобила. А когато го усетих колко стабилно и сигурно върви в местност без пътища, вече се влюбих в него.

    Днес го снимах, макар сигурно сте виждали такава машина:
    Прикачени файлове

  • #2
    До: И аз се присъединявам с Терано 1

    Ехеее-голям хубавец си си взел-честит да ти е и много да те слуша.Един приятел имаше абсолютно същият преди време и това беше машината,която ме запали по джипките-много здрава и надеждна техника...Едни хубави гуми да му подариш и си готов за гората.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #3
      До: И аз се присъединявам с Терано 1

      да ти е честит и безаварийно каране преди 1 месец и си взех ,но с 4 врати 2.7тд дори е със същите джанти и гуми 205/80/16

      Коментар


      • #4
        До: И аз се присъединявам с Терано 1

        Честито колега да си го караш с здраве и да му се кефш.Моя е V шестак 3000 и много мощен с кеф се кара по лош терен
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #5
          До: И аз се присъединявам с Терано 1

          Благодаря!
          Имам усещането за много здрава машина, макар моята да е с най-малкия двигател.

          Коментар


          • #6
            До: И аз се присъединявам с Терано 1

            Честито колега и аз имам същия.Много съм доволен гумите са ми 15ки.Сложи му газ разходите ти ще паднат моя харчи 13.5 извън града като имам и по черен път.В града е около 19-20.Ако те интересува нешто питай ще ти отговоря.

            Коментар


            • #7
              До: И аз се присъединявам с Терано 1

              Първоначално публикуван от iccoto Преглед на мнение
              Честито колега и аз имам същия.Много съм доволен гумите са ми 15ки.Сложи му газ разходите ти ще паднат моя харчи 13.5 извън града като имам и по черен път.В града е около 19-20.Ако те интересува нешто питай ще ти отговоря.
              Toй е на газ, с оригинална италианска уредба. Наистина харчи 18-20 на градско, извънградско не съм мерил още. Моя е с 16" 205/80/16 много добре е за дупки но занася на завоите.

              Коментар


              • #8
                До: И аз се присъединявам с Терано 1

                Моя е с гуми Ласса Компетус нови 235/75/15 на завоите няма занасяне и даже е много устойчив влизам много смело.Виж как са ти амове те да не са изпуснали или гумите да са ти с ниско налягане мойте са 2.5 атмосфери.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X