Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ролбари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ролбари

    сори ако съм те обидил не ми е било това целта и все пак търся БУЛБАР

    Коментар


    • #17
      До: ролбари

      Приканвам Каскадьора и Гаро666, да променят езика си, както и начина на общуване!!!
      Моля, всички за повече толерантност!!!
      Особено към тези, които не са толкова "в час" технически,
      или по отношение атмосферата и порядките в форума, или са с по-различно разбиране от мнозинството.
      Все пак сме свободно общество!
      Извинявам се, за отклонението от темата ви
      и Благодаря предварително.

      Коментар


      • #18
        До: ролбари

        Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
        Приканвам Каскадьора и Гаро666, да променят езика си, както и начина на общуване!!!
        Моля, всички за повече толерантност!!!
        и Благодаря предварително.
        Все пак garo666 научи, че му трябва БУЛБАР. Помогнете му... толкова в Софията няма ли кой да ги прави?
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #19
          До: ролбари

          някои може ли да формулира на Български тези извратени думички на незнам какъв си там език , диалект, мисля че така ще бъде доста полезен на всички

          това бул , мул, роу, ми звучи като , фифел, жмел , згига ,
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар


          • #20
            До: ролбари

            Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
            някои може ли да формулира на Български тези извратени думички на незнам какъв си там език , диалект, мисля че така ще бъде доста полезен на всички

            това бул , мул, роу, ми звучи като , фифел, жмел , згига ,
            Бул - бик
            бар - греда
            рол- въртя се
            кейдж - клетка
            джип - нарицателно за всички пълноприводни машини
            никел - монета от 25 цента (жаргон )
            тунинг - всяка намеса върху колата
            кафеджйски тунинг - още наричан пичеловка- тунинг който позволява колата да се качва по тротоари пред кафета и дискотеки. Преобладава синия неон и никел
            гуми за мъгла - това с което обикновено излизаме в гората по време на дъжд.
            оффроуд - няма точен превод- варира според разбиранията на пишещия - означава пътуване по сложни терени - от тротоари до Кайзеровия път.
            това е само примерна извадка
            Последно редактирано от Pursie; 15-09-07, 14:05.
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • #21
              До: ролбари

              това вече прилича на одговор по тема

              благодаря
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • #22
                До: ролбари

                Стига гъдели с човека. Ако е от София - на Княжево зад АГ-болницата. Правят и от неръждавейка. За съжаление не ги ползвах за багажника на тавана. Видя ми се много 500лв /за черна стомана/, ама сега си плюя брадата. Видях тяхна изработка и трябва да призная, че е несравнимо по-ефтина от моята: 500-за добра и 350 за некадърна. Ама лъжем се още, че някой като каже "нема проблеми" и "ш' са ръзберем" е пич.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #23
                  До: ролбари

                  Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                  гуми за мъгла - това с което обикновено излизаме в гората по време на дъжд.
                  мани ти таз работа, тея гуми са особени, като основната им характеристика е, че не стават за нищо .

                  в гората по време на дъжд си требе гума за дъжд /и кал хаха/

                  Коментар


                  • #24
                    До: ролбари

                    здравеите

                    искам да ви попитам колко горе доло стурва булбар за витара дълга база.

                    мерси предварително!

                    Коментар


                    • #25
                      До: ролбари

                      ЗДРАВЕИТЕ. ПРЕДЕН БУЛБАР в Княжево струва минимум 350 лв.от черен метал+прахово боядисване+монтаж.Това е цена само за централен,и в повечето случаи става за един ден.Вариантите са 2 -тръбен или тръби с планки,цената е една и съща,ако има и вежди пред фаровете ще е 400лв.За нераждавеика..... е умножено по 3 пъти.по добре е да си намерите от турските за по 400-500лв.нищо ,че след удар трябва да се изхвърлят. А за багажниците вижте белия сладур.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        До: ролбари

                        В Търново има магазин за подобни работи - вече готови. Вчера бащата се върна от там с Булбар ...лъскав Вече е наистина за тежко паркетничество
                        http://m-cartuning.com/bg/index.php?page=contacts
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #27
                          До: ролбари

                          Имам такава молба- Дали има някой който може да ми помогне да си възтановя предния ролбар.Преди време имах инцидент и попаднах на голям камък, удъра е отдолу и долната част изцяло е заминала, проблема е че има някаво ускване изцяло, не е много но не е и малко. Мисля си че има поравяне но от човек с някакъв опит в оласта.Долната част съм я махнал (всичко което е под тръбата на която е номера и фарчетата )ще трябва да се сложи нова и си мисля да не е като старата. Една, две тръби и захващането за шасито, аз съм го поизмислил но естествено ако има други предложения ще ги обмисля, съвети приемам всякакви.За парите често ще си кажа нямам много.Матеряла каквото трябва аз ще намеря.
                          Ето и една снимка какво представлява като здрав.
                          LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                          Коментар


                          • #28
                            До: ролбари

                            Като здрав,добре,а сега как изглежда,като повреден?
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #29
                              До: ролбари

                              Първоначално публикуван от tisho_lg Преглед на мнение
                              ЗДРАВЕИТЕ. ПРЕДЕН БУЛБАР в Княжево струва минимум 350 лв.от черен метал+прахово боядисване+монтаж.Това е цена само за централен,и в повечето случаи става за един ден.Вариантите са 2 -тръбен или тръби с планки,цената е една и съща,ако има и вежди пред фаровете ще е 400лв.За нераждавеика..... е умножено по 3 пъти.по добре е да си намерите от турските за по 400-500лв.нищо ,че след удар трябва да се изхвърлят. А за багажниците вижте белия сладур.
                              Средната снимка не е ли колата на Купър? При него ли имате в предвид, като казвате Княжево?
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: ролбари

                                Може ли някой да ми каже къде в Пловдив могат да ми направят грилбар (снимка "normal_grill_bar.jpg" или "this_grille_guard.jpg") ?
                                Прикачени файлове
                                [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X