Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли актуализация на ОФРМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Има ли актуализация на ОФРМ

    Прав си, това са грешки, оправени са!

    Първоначално публикуван от valdy Преглед на мнение
    Събине, вчера пътувах от Пловдив към Смолян и забелязах ,че след Бачковския манастир има някакъв проблем с картата. Значи до Бачково инфото е добре. След паркинга обаче информацията като че ли се дублира, защото след около 2 км нювито ми показа, че Бачковския пак е пред мен, а аз го бях подминал вече. Но най-ясно си пролича на разклона за Югово. Нювито ми казваше да завия наляво около 1.3-1.4 км преди реално да съм стигнал до разклона. Ако някой друг е продължил към Смолян (защото аз спрях на ханчето), моля да сподели дали има същия проблем и да видим дали грешката не е нещо в мен.

    Коментар


    • #32
      До: Има ли актуализация на ОФРМ

      Първоначално публикуван от nickkkkk Преглед на мнение
      Надявам се Плевен да е пооправен поне малко, особенно да не рутира през пешеходните зони. Аз поне съм изпращал screenshots на някои грешки по OFRM картата.
      Всичко което сте изпращали ще се въведе, но за съжаление не можем да смогнем

      Спомням си май че оправях разни неща в Плевен, но не помня какво точно.

      Коментар


      • #33
        До: Има ли актуализация на ОФРМ

        Тази версия е почети готова, и до ден-три ще почнете да си я получавате по пощата.

        Версията е 4.40 (реално е 4.04, ама това малко объркванещата и затва я ъпнах малко. 4.03 беше бета версия и не стигна до разпространение)От тук нататък смятам първо да оправя Варна и Плевен, за следващата версия - т.е. да се командировам в посочените градове за по 1 седмица(поне). Забавянето на излизането на тази версия е главно заради многото нововъведения, и пускането на новият продукт който е на кирилица и латиница, нещо което ми отне 3 месеца. От тук нататък нещата ще са много по лесни, защото съм си написал сума програмки и скриптчета да вършат работата почети автоматично и подготвянето и компилиране на нова версия ще трае максимум 2-3 дена.

        В "Ново за версията" ще видите само главните неща, има стотици поправени пътища из цяла България и не мисля да си губя времето да описва пътче по пътче, предпочитам да си използвам времето за развитие на продукта.


        Коментар


        • #34
          До: Има ли актуализация на ОФРМ

          Ако си измислил как да се "сбориш" с Аутокадските файлове да се заемам да направя и Лясковец и Пещера като Пазарджик.

          Коментар


          • #35
            До: Има ли актуализация на ОФРМ

            sabine здавей аз сам нов "играч" във форума и offroada
            Как мога да се сдобия с твоята карта и имали актуализация за Родопите.ГПС мие Garmin 60Csx
            mail:vnsh kliomba abv tochka bg
            Последно редактирано от sabin; 12-11-07, 13:10.
            "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
            "LZ1WAN"

            Коментар


            • #36
              До: Има ли актуализация на ОФРМ

              Мерси за предложението.

              Още не сам започнал да разпространявам картата, защото възникна технически проблем и го боря. Съжалявам за забавянето! Ще Ви уведомя като започна да я изпращам.

              Коментар


              • #37
                До: Има ли актуализация на ОФРМ

                Кой искаше нова карта?

                http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...pSETUP4.40.exe

                Коментар


                • #38
                  До: Има ли актуализация на ОФРМ

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Кой искаше нова карта?

                  http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...pSETUP4.40.exe
                  Мерси!!!!Вече е инсталирана.
                  Утре ще попътувам малко и ще пиша за впечатления!
                  Виждам че,си вкарал и новия участък от автомагистрала "Хемус"
                  Garmin Nuvi 860 T

                  Коментар


                  • #39
                    До: Има ли актуализация на ОФРМ

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Кой искаше нова карта?

                    http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...pSETUP4.40.exe
                    АААз
                    Сега остава да ме оборудваш и със захранващ кабел да не изключва и кабел кам компютъра
                    Последно редактирано от Станислав_; 13-11-07, 20:08. Причина: допълнение
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #40
                      До: Има ли актуализация на ОФРМ

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Кой искаше нова карта?

                      http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...pSETUP4.40.exe

                      Айде хаирлия да е!!! Вече съм горд собственик и ползвател на 4.40

                      Коментар


                      • #41
                        До: Има ли актуализация на ОФРМ

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Кой искаше нова карта?

                        http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...pSETUP4.40.exe
                        Мдааа , доста по-добра от предишната , много нови офроуд пътища , визуализацията им е бая по-добра , поне на моя 60Cx е така.
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • #42
                          До: Има ли актуализация на ОФРМ

                          Колко трябва да доплатя, за да ползвам новата карта? И как, защото не съм от София?
                          Аз съм с версия 3.0, купена директно от Събин - записа ми я на компа срещу 120 лв?
                          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                          Коментар


                          • #43
                            До: Има ли актуализация на ОФРМ

                            Крис,и аз моята съм я купувал май месец,мисля,че Събин беше определил едногодишен период за безплатни ъпдейти и би трябвало да върви с твоят отключващ код.Но за по точно нека той си каже.
                            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                            Коментар


                            • #44
                              До: Има ли актуализация на ОФРМ

                              Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                              Колко трябва да доплатя, за да ползвам новата карта? И как, защото не съм от София?
                              Аз съм с версия 3.0, купена директно от Събин - записа ми я на компа срещу 120 лв?
                              Дай ми UnutID и ще ти дам код. Тъй като досега не съм бил много редовен с ъпдейтите, тази версия могат да получат и потребители закупили картата повече от една година назад. От версия 4.50 обаче ще ви раздавам нови кодове, само на тези които са в едната година, или 3 версии назад, че редичко излизаха - така мисля че е добре като идея, какво ще кажете?

                              Коментар


                              • #45
                                До: Има ли актуализация на ОФРМ

                                Според мен,за да може да се развива картата се искат пари,една година е добър период за безплатни ъпдейти,след това да кажем,ъпдейта може да струва например 1/3 от цената на нова карта,нещо такова.
                                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X