Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Ентусиаст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Land Rover Ентусиаст

    Коко, хиляди благодарности на теб и Злой за домакинството и неоценимата помощ в организацията. Пак ще дойдем, но напролет в сезона на чеверметата. Че да видиш тогава какви сме юнаци.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Land Rover Ентусиаст

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      В календара пишеше 'само за членове на ЛР Ентусиаст' и реших, че е "затворено" мероприятие т.е. не може да отиде всеки който пожелае...
      Да, мероприятия от този тип са със сложна предварителна организация, резервация и капариране на хотели, координация с Дирекциите на Националните паркове, уточнение на маршрути и прочие. Всичко това изисква доста голям времеви и финансов ресурс. За последния ползваме събрания членски внос и поради тази причина мероприятията са само за членове и официално поканени гости. Но членството е отворено за всеки желаещ и наличието на автомобил Ленд Ровър не е задължително в никой случай.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        До: Land Rover Ентусиаст

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        ...Алекс Марков супер доволен от взетата за едно кръгче TLC RJ70. Впечатлен беше от колата, мисли да сменя 80-тката за 70-тка...


        ...

        По време на разходката имаше и други "оператори", но вероятно ги мързи да публикуват.



        Eeeeeeeи такъв манипулатор не бях виждал - лъже хората как си иска - аз 80-ятката не виждам с какво ще я сменя (освен с друга 80-ятка) а мойте снимки и видеото на Калоян са в оригиналната тема, преди жлади да направи тази, ако Претцедателя или заместника решът могат да ги копират и тук.

        А за ОффРоадЪТ показателно е че след сериозно качване към частното хотелча над хижа Тъжа, горе ни настигна Мерцедес Бус с алуминиева дограма така че си имаше "предизвикателства", но пък беше много красиво!

        Коментар


        • #19
          До: Land Rover Ентусиаст

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Eeeeeeeи такъв манипулатор не бях виждал - лъже хората как си иска - аз 80-ятката не виждам с какво ще я сменя (освен с друга 80-ятка) а мойте снимки и видеото на Калоян са в оригиналната тема, преди Влади да направи тази, ако Председателя или заместника решът могат да ги копират и тук...

          Добре де, 80-тка it is...
          Снимките на Алекс, филма на Калоян, както и останалите коментари са в тази тема:
          До: Екологично сертифициране 3 - Стара Планина

          Коментар


          • #20
            До: Land Rover Ентусиаст

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение

            Добре де, 80-тка it is...
            Снимките на Алекс, филма на Калоян, както и останалите коментари са в тази тема:
            До: Екологично сертифициране 3 - Стара Планина
            Жалко, че стег и закътали на тайно място
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #21
              До: Land Rover Ентусиаст

              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
              Жалко, че сте ги закътали на тайно място
              Ще ти призная, че мястото е 'тайно' и за мен. Като кликна на препратката по-горе и влизам в темата, но при опит да я достигна по дървовидната структура (offroad-bulgaria.com -> основни форуми -> клубни....) не я виждам...

              Коментар


              • #22
                До: Land Rover Ентусиаст

                За мен пък 'отвсякъде са заключени портите'
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #23
                  До: Land Rover Ентусиаст

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  За мен пък 'отвсякъде са заключени портите'
                  OK Kопирах моят "пост" тук за ваше удобство

                  Коментар


                  • #24
                    До: Land Rover Ентусиаст

                    Ей страхотно! Мерси
                    Браво на Калоян за видеото
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #25
                      До: Land Rover Ентусиаст

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      OK Kопирах моят "пост" тук за ваше удобство
                      Еххх,
                      както казва шопа " И сам да съм у трамваьо па, че се бутам"
                      Аз отворих темата пък моят пост 2-ри
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #26
                        До: Land Rover Ентусиаст

                        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                        Еххх,
                        както казва шопа " И сам да съм у трамваьо па, че се бутам"
                        Аз отворих темата пък моят пост 2-ри
                        Sorry тове е спецификата на форума, който е първи във времето си влиза по хронология в новата тема, преди месец се опитах да си го изтрия (така копираният пост в една тема на Злати - пак станал пръв и за мой ужас цялата тема се изтри та сега не бих го пипал) пък всеки знае че Ти си отворил тази тема

                        Коментар


                        • #27
                          До: Land Rover Ентусиаст

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Sorry тове е спецификата на форума, който е първи във времето си влиза по хронология в новата тема, преди месец се опитах да си го изтрия (така копираният пост в една тема на Злати - пак станал пръв и за мой ужас цялата тема се изтри та сега не бих го пипал) пък всеки знае че Ти си отворил тази тема
                          Споко, майтапя се !
                          Въобще не ме вълнува кой номер ми е поста
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #28
                            До: Land Rover Ентусиаст

                            Понеже много ми се ще, когато имаме възможност да дойдем със съпругата ми на такова начинание, та въпроса ми е - нивото на трудност като това на снимките ли е? В момента тегля филма. Защото по моята джипка не е правено нищо и не ми се ще да се окаже, че съм ви в тежест или да се върна.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Land Rover Ентусиаст

                              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                              Понеже много ми се ще, когато имаме възможност да дойдем със съпругата ми на такова начинание, та въпроса ми е - нивото на трудност като това на снимките ли е? В момента тегля филма. Защото по моята джипка не е правено нищо и не ми се ще да се окаже, че съм ви в тежест или да се върна.

                              Няма такава опастност!
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • #30
                                До: Land Rover Ентусиаст

                                Благодаря!!! При първа възможност ще се включим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X