Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN GPS карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: GARMIN GPS карти

    Торент "MetroGuide v.9" и нужния за рутирането *tdb файл:
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #32
      До: GARMIN GPS карти

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Торент "MetroGuide v.9" и нужния за рутирането *tdb файл:
      БЛАГОДАРЯ
      Вече се точи

      Коментар


      • #33
        До: GARMIN GPS карти

        На някой да му се намира Garmin GPS карта на Албания ??

        Коментар


        • #34
          До: GARMIN GPS карти

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Торент "MetroGuide v.9" и нужния за рутирането *tdb файл:
          Ха сега някой който има инфо - да подаде подобно решение за Metro Guide North America v.8 .
          Досега съм успял да намеря версия 7, no dori bez da e s izlekuwan *.tdb файл, пак бих си свалил v.8, за да опитам да си организирам рутиращ вариант с триадата програмки!!
          Не мога обаче да намеря торент за версия 8 на Метрогайда за Северна Америка...
          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

          Коментар


          • #35
            До: GARMIN GPS карти

            а City Navigator?
            http://torrentportal.com/details/873...v8.rar.torrent

            Този върви - пуснах го за проба - в момента сваля.

            Коментар


            • #36
              До: GARMIN GPS карти

              Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
              а City Navigator?
              http://torrentportal.com/details/873...v8.rar.torrent

              Този върви - пуснах го за проба - в момента сваля.
              То проблема е, че Сити Навигаторите, дори когато се включат към Мапсоурса, след това, даже да си направиш файл с картата, Гармина не го отваря, защото няма активация за конкретния модел Гармин. Тоест - с наличния 25 инсталационен код ти се разрешава инсталация на компютъра, но не и инсталация и работене на машинката... А досега не съм успял да намеря системата по която да заобиколя съобщението от апаратчето - Can't unlock....
              Поради това аз заобиколих проблема, като свалям нерутиращата версия на Метрогайда (което си е същото като Ситито, само където са изключени рутиращите функции..) И след това с три програмки или с "излекуван" *.tdb файл Метрогайда става рутиращ...
              При него тогава възниква друг проблем - че става доста по-голям като обем и не мога да го сложа на моята 2 GB карта, но не ми се дават пари за 4 GB, поради което цепя картата на две части, като застъпвам (припокривам) около 400 км на всяка една от частите, за да имам време да сменям едната с другата без да бързам...
              Та заради това търся конкретно Метро Гайд Норт Америка v.8.
              Е - разбира се, ако има вариант на Ситито, но да тръгне и на Гармина - веднага го гепвам...
              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

              Коментар


              • #37
                До: GARMIN GPS карти

                Някой пробвал ли е да качи целият МГ9 или поне голяма част от него в нуви ? Аз се мъча с едно НУВИ310 , качваме около 1.3гб на 4гб карта и не ще да търси адреси в Европа . Като му кача за проба по-малка част ( примерно един-два листа ) работи ОК , а така не ще . Всъщност всичко си е вътре , може да търси другите опции ( food , lodging и т.н. ) и то КОРЕКТНО , прави си навигацията също коректно , но когато търся адреси ми позволява само за България . Интересното е , че като заредих два лист на Рим , пробвах да намеря адрес там и стана , след това като сложих големия файл както казах - не става , НО в RECENT FINDS римският адрес си стои и оттам го намира без проблем . Да не е накоя настройка ?
                Пробвах да го кача на 2гб карта , да не би 4гб да му е много и да го бърка нещо и пак нищо.
                Последно редактирано от ивайло; 17-10-07, 10:08.

                Коментар


                • #38
                  До: GARMIN GPS карти

                  Току що пробвах с 1880 Mb на SD карта 2 Gb. Търси без проблем : държава , град , улица , номер.

                  Коментар


                  • #39
                    До: GARMIN GPS карти

                    има в скайпа един човек от шумен ника му е" administrator" мисля че се казва мартин ,той прави карти за гармин. а да те питам какво ще кажеш за гармин добра ли е че и сля да си купувам?
                    Пламен

                    Коментар


                    • #40
                      До: GARMIN GPS карти

                      Първоначално публикуван от taior Преглед на мнение
                      има в скайпа един човек от шумен ника му е" administrator" мисля че се казва мартин ,той прави карти за гармин. а да те питам какво ще кажеш за гармин добра ли е че и мисля да си купувам?
                      Да Garmin приборите са добри и картите им също аз лично съм много доволен от тях.

                      Коментар


                      • #41
                        До: GARMIN GPS карти

                        Много важно е, че картите са широко разпространени, а има и доста програмки за Гармин.
                        И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                        Коментар


                        • #42
                          До: GARMIN GPS карти

                          Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                          реших да събера на едно място всичко, което съм успял да докопам . Главно Балканите, щото MetroGuide-а си е доста подробен, но за съжаление според него Европа свършва на границата на Австрия.
                          Всичко е качено в секцията за карти.
                          Извинявай,но съм нов и не зная къде е тази секция от която можеш да си дръпнеш карти.Можеш ли да ми пратиш линк или да ме упътиш къде е това,че ми се налага да пътувам до Турция а не мога да намеря никъде карта.Благодаря.

                          Коментар


                          • #43
                            До: GARMIN GPS карти

                            Първоначално публикуван от shveda Преглед на мнение
                            Извинявай,но съм нов и не зная къде е тази секция от която можеш да си дръпнеш карти.Можеш ли да ми пратиш линк или да ме упътиш къде е това,че ми се налага да пътувам до Турция а не мога да намеря никъде карта.Благодаря.
                            Достъп до ФТП-то с карти имат право тези участници, които вече ползват правото на Л.С.! Паролите се дават от Модератора, по негова преценка също... т.е. трябва стаж, малко наблюдение, някаква по-дейна работа във форума!

                            Коментар


                            • #44
                              До: GARMIN GPS карти

                              Първоначално публикуван от shveda Преглед на мнение
                              Извинявай,но съм нов и не зная къде е тази секция от която можеш да си дръпнеш карти.Можеш ли да ми пратиш линк или да ме упътиш къде е това,че ми се налага да пътувам до Турция а не мога да намеря никъде карта.Благодаря.

                              Ами попрочети тук и ще намериш това, което търсиш.Успех!
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24189
                              И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                              Коментар


                              • #45
                                До: GARMIN GPS карти

                                Благодаря Asterix

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X