Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN GPS карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: GARMIN GPS карти

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    В тази безплатната гръцка карта има остров Крит.
    в коя Събине...????????????????????? коя е "тази" ????????????????????? Мислех че знаеш някоя рутираща и работеща карта ???

    Днес качих пасажа за Крит даден ми от Пиночет и си тръгна на Нувито безгрижно...е незнам все още дали ще рутира...не съм го пробвал но се надявам...поне тайничко Ако е тествана, а Пиночет твърди това, значи би трябвало всичко да е на 6 ? Знам ли кво да кажа....
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #17
      До: GARMIN GPS карти

      тази която PinochetBG ти е посочил. Не знам да има рутираща обаче

      Коментар


      • #18
        До: GARMIN GPS карти

        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
        в коя Събине...????????????????????? коя е "тази" ????????????????????? Мислех че знаеш някоя рутираща и работеща карта ???

        Днес качих пасажа за Крит даден ми от Пиночет и си тръгна на Нувито безгрижно...е незнам все още дали ще рутира...не съм го пробвал но се надявам...поне тайничко Ако е тествана, а Пиночет твърди това, значи би трябвало всичко да е на 6 ? Знам ли кво да кажа....
        Картата май не е рутираща (не съм сигурен) казвам, че е тествана (пускал съм я на 3 различни нювита 350, 360 и 660) и си работи - това имам предвид под тествана. Иначе не съм ходил в Гърция и не зная колко е точна, но поне е доста по подробна от Гарминската.
        Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

        Коментар


        • #19
          До: GARMIN GPS карти

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          тази която PinochetBG ти е посочил. Не знам да има рутираща обаче
          Маитапа е че когато ходих до Метеора, на места ме водеше, на места не което е нещо като полуРутираща но е с достатъчна точност за разходка по главните пътища

          Коментар


          • #20
            До: GARMIN GPS карти

            рутирането е работело, заради качената ти рутираща базова карта. Не всички GPS-си я имат обаче. А и тя е точна +/-100м.

            Коментар


            • #21
              До: GARMIN GPS карти

              абе сичко точно нали качвам картата на Румъния на ГПС-а ( Зумо 500 ) със мап сорс-а изписа си ми там че е изпратена успешно , но като пусна гпс-а ми казва "Can`t Unlock map".Какво да направя в този случай ?

              Коментар


              • #22
                До: GARMIN GPS карти

                няма как да стане за Румъния е заключена... трябва ти код за твоя GPS, демек трябва да си я купиш...
                Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                Коментар


                • #23
                  До: GARMIN GPS карти

                  няма да тръгне
                  няма unlock code за GPS - може да се гледа смамо на компютъра.

                  исках да направя нещо полезно, като събрах картите и ги пуснах тука, ама май повече подвеждам хората...
                  ..пътят към ада е постлан с добри намерения...

                  ето списък - кое с какво и как работи.
                  извинявайте, че не го пуснах по-рано

                  Garmin MapSource RO.A.D 2005 Deluxe Romania road maps with elevation info[+].rar - рутира, няма код за GPS;
                  Garmin MapSource Topo Croatia AdriaTOPO 1.10.rar - не рутира, няма код за GPS;
                  Garmin Mapsource-Adriaroute v1.00-Slovenia Croatia Bosnia.iso - рутира, няма код за GPS;
                  Garmin Mapsource CROATIA Guide 2.zip - не рутира, работи с GPS;
                  Garmin Mapsource Croatia, Slovenia, Bosnia v3.2.zip - не рутира, работи с GPS;
                  Garmin Mapsource MG Austria.zip - не рутира, работи с GPS;
                  Garmin Mapsource Serbia And MontenegroRoadmap v1(1).zip - не рутира, работи с GPS;
                  Mont Blanc gps Garmin Mapsource.zip - не рутира, работи с GPS;
                  SetupGreece.exe - не рутира, работи с GPS;
                  [GPS] Garmin MapSource Italy.zip - не рутира, работи с GPS;
                  cz_map.exe - не рутира, работи с GPS;
                  garmin_russian_roads_305.zip - рутира, няма код за GPS;

                  Коментар


                  • #24
                    До: GARMIN GPS карти

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Има кракнат TDB файл, който като се замени в MetroGuide го превръща в пълноценна навигация без да е заключена към дадено устройство:
                    hxxp://www.playtime.bg/ppc/dw.php?f=1360
                    Ако от тук не стане пробвайте на FTP - то :
                    Host adrress: playtime.bg
                    username: quest
                    pass.: quest
                    В директория GPS/GarminQue/MGEU8.rar
                    За проба изрязах картата на Австрия от "MetroGuide 8" в MapSource и на GarminQue рутирането си работеше.
                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Torrent за Metroguide Europe v.8:
                    http://4pda.ru/forum/attach/489510/G...1_.iso.torrent
                    не забравяйте и това - на запад от Италия-Австрия-Чехия-Германия върши отлична работа
                    MGEU8.tdb е тука:https://htftp.offroad-bulgaria.com/d...RMIN_GPS_MAPS/

                    Коментар


                    • #25
                      До: GARMIN GPS карти

                      Появиха се линкове на MetroGuideEuropa v.9 на "rapidshare.com", но тъй като нямам премиум акуант мога да тегля само по 100 Mb на 3 часа. Ако някой има желание да се включи в тегленето да се обади на личните !

                      Коментар


                      • #26
                        До: GARMIN GPS карти

                        Имам го свален от един месец. Ако си оправя ФТП-то мога да ви го кача някъде

                        Коментар


                        • #27
                          До: GARMIN GPS карти

                          Ще бъде идеално , че съм още на пета част , а са 19 !

                          Коментар


                          • #28
                            До: GARMIN GPS карти

                            Ако го метна на ФТП-то тук ще има ли проблем(да каже някой от мод-овете), че не ми се занимава с торенти. Има го и в е-муле вече и се тегли сносно.
                            Аз, за спорта, се опитвам да хвана логиката на пач-ването на ТДБ файла, но все още удрям на камък.

                            Коментар


                            • #29
                              До: GARMIN GPS карти

                              По този начин става качването с рутиране:
                              "Autorouting Metroguide Wizard" :
                              http://www.geodude.nl/gps/modules/sm...m.php?itemid=2
                              http://www.geodude.nl/gps/modules/sm...m.php?itemid=4
                              От тук се тегли програмката:
                              http://www.geodude.nl/gps/modules/sm...m.php?itemid=3

                              Коментар


                              • #30
                                До: GARMIN GPS карти

                                Знам го този метод, но има по-интелигентен с пач-ване и не се занимаваш с никакви програми. Метрогайд 8 си го бях пач-нал, но сега за 9-ката фена иска 5 долара, а няма как да му ги пратя. Трябва да си регна една карта в ПейПал най-накрая.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X