Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекъсвач на плюса за лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Пренавива се. Може последователно, малко аку. за 12v.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #92
      Ами , че тя мойта машина си е на 24 волта.

      Коментар


      • #93
        24 V е оперативната верига. Бобинката. Тя ще включи и на 12, просто няма да го удържа надеждно и като друсне може да изключи. Щом си на 24 нямаш никакъв проблем.
        Тия болтове осмици ли са? Значи не е за много голям ток.

        Коментар


        • #94
          Болтовете са М10 , другите данни съм ги дал. Как да разбера, колко ампера издържа това чудо и дали става за прекъсване на плюс на лебедка например. Има и някакъв биметал мисля, сигурно е за термична защита.

          Коментар


          • #95
            Имам два включвателя от комбайн ВК-30 на 12в,но не мога да им намеря характеристиките.Болтовете са 12 мм.Ако на някой му вършат работа.

            Коментар


            • #96
              Да, в Цанковото реле биметалната пластинка явно е защитата.
              Де да го знам, може да опиташ. Не знам на колко е регулирана тая защита. По принцип може и да я махнеш. То и на лебедката кабелите са на примерно такива болтове.
              А па Пламеновите са сигурно още по-добри

              Коментар


              • #97
                Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                Ето и адреса:
                Фирма:КЪРТИС/БАЛКАНГрад:СофияПощ. код:1618Адрес:бул. "Цар Борис III" 156Телефон:+359 2/9559229, 9559893, 8552141Факс:9559477E-Mail:curtisbg@techno-link.comWeb:www.curtisinst.comРъководител:Петър ПоповЗа контакти:Петър Попов
                Замря нещо тази тема! Намерихте ли подходящ прекъсвач на + ? Някой посети ли ги тези от CURTIS ? Има ли някакви нови идеи?

                Коментар


                • #98
                  Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                  Замря нещо тази тема! Намерихте ли подходящ прекъсвач на + ? Някой посети ли ги тези от CURTIS ? Има ли някакви нови идеи?
                  Аз поне не съм намерил. Просто се струпаха по-неотложни работи.
                  Пуснах само едно питане по Е-мейла, но отговор няма. Или не смятат, че си струва да се занимават с единични бройки, или не си четат мейла, или питането е отишло в папката "Спам".
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #99
                    ходих вчера в офиса на къртис и там изслушах една дълга лекция от един господин, много приличащ на нашия стефан

                    та човека ми говори много но накрая ми каза че такова няма при тях и неможе да се поръча и изобщо че при тях нямам никаква работа и ме прати на някакав неясен адрес зад булбанк, кадето продавали силова електроника да си тарся авариен бутон, така се казвало това което ми трябва.

                    освен това човека ми обясни че не е никакав проблем прекъсвач който е измислен за 200 А да спира мойта верига аварийно веднъж на няколко години.

                    абе в крайна сметка излезе че нормалени ключ маса върши работа
                    drive alive

                    Коментар


                    • Re: Прекъсвач на плюса за лебедка

                      Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                      абе в крайна сметка излезе че нормалени ключ маса върши работа
                      Ами ще го проверим. Днес се сдобих с един чешки ключ маса, който ми се стори по-сериозен от 2-та си турски конкуренти.
                      Прикачени файлове
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • Re: Прекъсвач на плюса за лебедка

                        Тоя въобще не може да прилича на мене, щото зад Булбанк е настъпила пълна скръб. Лелките са изкукуригали напълно. И квото има - не се пресягат да ти дадат. И щото ако бях търговец щях да имам сички полезни неща а не само лъскавите.
                        Да ги таковам у ключовете. И у бушоните също(((

                        Коментар


                        • До: Прекъсвач на плюса за лебедка

                          На панаира в Пловдив попаднах на това:





                          Внушителни данни, но си мисля че това е тока който може да премине през този ключ маса при включено положение и без да се прекъсва веригата вие какво мислите по въпроса?

                          Аз въпреки съмненията си закупих 4 бр. за тестове.

                          Коментар


                          • До: Прекъсвач на плюса за лебедка

                            Това е авариен ключ, а не за постоянно превключване. Комутационното искрене естествено ще го убие.

                            Коментар


                            • До: Прекъсвач на плюса за лебедка

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              Това е авариен ключ, а не за постоянно превключване. Комутационното искрене естествено ще го убие.
                              И аз това си мисля, но все пак ще пробвам, доста рязко изключва

                              Коментар


                              • До: Прекъсвач на плюса за лебедка

                                По дефиниция всяка комутация е искрене.
                                Ти кво, искаш да ги използваш просто за ключове за 150 А, и да ги щракаш постоянно ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X