Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поздравления и честитки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поздравления и честитки

    Днес си имаме двама рожденника, Sev и go6o
    Живи, здрави, щастие, късмет! Да карате мечтаните мотори, по мечтаните маршрути!

  • #2
    До: Поздравления и честитки

    Да са ни живи и здрави. И каквото хубаво си пожелаят да им се сбъдва

    Коментар


    • #3
      До: Поздравления и честитки

      Благодаря!! И честито на go6o!

      Коментар


      • #4
        До: Поздравления и честитки

        Хайде много здраве и много поводи за похвала през следващата година (и не само )!
        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

        Коментар


        • #5
          До: Поздравления и честитки

          Чудех се къде да напиша "благата" вест и накрая реших да е тука...
          Днес ме изписаха от болницата след 36 дена лежане по гръб почти без шаване. Устисках, братя!!! Мислех че от там направо в психиатрията ще ме карат, но ето че мина и аз още съм нормален?!?!
          Сега ще лежа у дома още един месец. Мога вече да шавам и мърдам. Даже ми е позволено и да сядам, но под заплаха от смъртно наказание още не ми дават да ходя. Чак след това ще хвана патериците, и ще започна да се уча да ходя...В противен случай, каза доктора, не знам, какво щяло да стане с лявата ми тазобедрена става и трябвало след това да ми я сменят с титанова. А мерси!... Имам си вече 4 титанови планки в задника и 18 болта, не ми трябват повече. Ще спазвам всичко, каквото каже доктора. Може август месец да ме видите на мотора.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #6
            До: Поздравления и честитки

            Бързо да се оправяш, надявам се скоро пак да се видим на някоя сбирка!
            Слушай белите престилки
            Поздрави!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X