Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачни дискове за WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Спирачни дискове за WJ

    Ратола са официален представител на Акебоно, поне накладки съм купувал от тях. Може да ги питаш за спирачни апарати дали могат да ти доставят, освен ако Акебоно не ги произвеждат, а само дизайна е техен

    Коментар


    • #17
      До: Спирачни дискове за WJ

      В крайна сметка някой поръча ли си от тези дискове.Ако отговора е да,ще даде ли мнение как са?Как се държи колата с тях?Накладките?Да знаем да купуваме ли...?
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
      0877стоидевет215–Радослав

      Коментар


      • #18
        До: Спирачни дискове за WJ

        И на мене ми трябва инфо, че като натисна да намалям от 100 надолу предницата си играе стабилно, не виждам от какво друго освен поизкривени дискове може да е...
        R 727cc BB KIT
        ZJ V8
        WK2 V6

        Коментар


        • #19
          До: Спирачни дискове за WJ

          На педала усеща ли се биене? Ако не - може баланс да трябва.

          Това е една алтернатива за части за Джип.

          Коментар


          • #20
            До: Спирачни дискове за WJ

            Първоначално публикуван от Сашо Пунчев Преглед на мнение

            Това е една алтернатива за части за Джип.

            Аз ли немога да търся или...?В тоя сайт дето си го дал не намирам спирачни дискове.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
            0877стоидевет215–Радослав

            Коментар


            • #21
              До: Спирачни дискове за WJ

              Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
              Аз ли немога да търся или...?В тоя сайт дето си го дал не намирам спирачни дискове.
              Петият, предпоследен абзац в линка, който се състои от едно изречение, те отвежда към каталога в PDF. Ровиш вътре - лесно става, избираш си частта (дискове има) и пишеш на Чавдар със запитване дали са налични частите. Идват за една седмица.

              Коментар


              • #22
                До: Спирачни дискове за WJ

                На педала не се усеща... но ако говориш за баланс на гумите, правен е и на летните и на зимните с които е в момента и е същата работа... може би трябва да направя един реглаж и да видиме тогава какво е положението, въпреки, че той няма почти никаква връзка с играенето на волана при спиране, но пак ще я кача да се види какво е положението и да изправа волана, че стой малко криво...
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар


                • #23
                  До: Спирачни дискове за WJ

                  Такаааа, Жипчо вече е с изцяло нови спирачки - дискове, накладки, накладки на ръчната, сменена спирачна течност, дори предните спирачни апарати са Акебоно

                  Всичко това ми струваше точно 1050 лева: предни и задни дискове и накладки от Германия (180 евро с доставката=350 лева), спирачни апарати Акебоно на старо - 360 лева, накладки за ръчната - 120 лева, труд - 220 лева (вътре е включена и цената на новата спирачна течност Тутела).

                  Ето малко снимки:

                  Така пристигнаха дисковете и накладките от Германия -много тежък кашон (32 кг), трябваше да отида да си го взема от пощата:



                  Накладките за ръчната (от Вест Ауто, щото забравих да ги поръчам от нета)



                  Апаратите Акебоно, които естествено бяха почистени, буталцата раздвижени, абе почти като нови станаха:





                  Малко ужасни снимки от състоянието на старите спирачни дискове











                  Цял кашон стари дискове и апарати:



                  А ето и новите, вече монтирани:













                  Сега вече спира като нова кола, волана не вибрира, абе разкош

                  Остана само една дреболия, за която ще помоля за помощ. Едното от маншончетата на водачите на единия апарат е леко скъсано, дайте идеи откъде да го намеря:

                  Ето как изглежда (снимал съм горното, щото беше на по-удобно място, иначе е скъсано долното, но са напълно еднакви):



                  ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                  Volvo XC90 D5 Executive '12
                  Volvo XC60 D5 Summum '11
                  Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                  Коментар


                  • #24
                    До: Спирачни дискове за WJ

                    маншончета има силиконови, по размер.......... и не са скъпи
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      До: Спирачни дискове за WJ

                      човек ти си уникален! Винаги ми е удоволствие да чета твоите теми , т.к. винаги има снимков материал да се удавиш в него! след всяка прочетена твоя тема оставам с впечатлението че прекалено малко внимание обръщам на колата си
                      Чудно ми е ако си вземеш чисто нова кола, какво ще правиш по цял ден :Д
                      V10

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X