Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Чинел, нещо много си надобрел. Тренираш некаде скришно.
    Последно редактирано от Chinela; 28-03-10, 19:47.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Как не трябва да се минават големи гуми, част първа.


      Моя треньорски щаб. с едно единствено наставление. "Пуна ГАЗ"


      Гаргата ми подлага гума от камион, благодаря му.




      Будин през това време реши да пробва КТМ-а


      И аз започнах...това ми е за първи път да минавам през гуми от фадрома.




      Време е за две накуп.


      Тук Гаргата получава указания как да ме пре....бе.


      РОДЕН, мислителят.


      Започвам вече и без гума от камион.




      И пак..вече съм експерт, време е за две.




      Дааа


      Наново..


      Готово


      Требе си пУна Газ.


      Дракона и той, но с чужд мотор..


      Така ли беше, попита той.


      Назад, требе си засилка и пУна газ, време е да се намеся АЗ.


      Диииийййй.


      Пак трябва да показвам.




      И двойката вече я минавах без малка гума отпред.


      Но не всеки път...


      А Гаргата летеше...нали е пролет, сега му е времето


      Оставям и малко за утре, лека нощ.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Браво Ванка, много ви се радвам. С вашата група, карането наистина е неповторим кеф.
        Последно редактирано от Chinela; 29-03-10, 05:59.
        не казвай всичко но знай какво казваш

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Ванка кога ще имаш свободно време да ми преподадеш някой урок на гумите

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
            Ванка кога ще имаш свободно време да ми преподадеш някой урок на гумите
            Светльо, ако дойде такъв ден аз тебе да уча, то веднага си сменям хобито и започвам да се занимавам с икебана.

            А сега и малкото останали снимки от вчера за финал.
            Понеже вече качихме каквото имаше да се качва, и минахме каквото има да се минава, тръгнахме към едни дерета югозападно от Дупница.
            Първи опит на Гаргата да качи почти отвес без засилка.


            При вторият опит изхвърча без проблем, никой не се осмели да пробва от нас.




            Дерето и махалата БРОНКС на Дупница.






            Игра в калта.








            Дрифт.




            Мотомивка..




            Това беше, очаквайте новите подвизи на старата група "Дупница екстрийм"
            Последно редактирано от Chinela; 29-03-10, 08:59.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Мечтая и аз да се науча да карам така. Честит мотор на Гаргата и да си го кара с кеф.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Ей КТМ-а не издържа! Адмирации за най-сериозната група"Дупница Екстрийм"

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Вчера на Яхиново се проведе сериозна тренировка на MG Racing за предстоящият шампионат.
                  Тренировката беше много ползотворна, но и помрачена от инцидент, Гаргата си счупи дясната ръка.

                  Пускам ви и снимката на деня направена от Мариан/Злостер, другите по-късно.


                  Всичко започна така....


                  и завърши така....
                  Последно редактирано от Chinela; 03-04-10, 16:19.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Супер снимка много екстремна.
                    Поздравления.
                    Надявам се няма травми за изпълнителя.
                    Константин Вълчанов.0888313247

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
                      Супер снимка много екстремна.
                      Поздравления.
                      Надявам се няма травми за изпълнителя.
                      Има, как да няма...знаеш ли какъв махмурлук го гонеше тази сутрин..

                      П.П. Това е Гълъбин Колев и нямаше никаква травма. Просто беше забравил да си пусне кранчето на бензина и той свърши точно тук.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        И така, всичко започна вчера сутрин с идеята за една истинска тренировка на състезателите от клуба и един двама фотографи..


                        Ади веднага заведе Светльо до мястото на което е сниман Гълъбин по-горе.


                        Светльо много правилно първо оглежда какво има горе и чак тогава атакува.


                        Ади прави показно...


                        Сега и надолу...


                        Получава прегръдка от тате...заслужава си я.


                        Ади имаше и копилот с него..


                        Тук Гаргата все още здрав правеше планове за вечерта, всички оставаха да правим разбор.


                        Малкия Гъби който е втори в шампионата показа завидна техника по трасето което плаши не малко големи карачи.


                        Все едно аз съм го учил...


                        Тук шефа реши да проведе една тренировка на гумите, айде всички един по един.


                        Някой нямаха нужда от тренировка а само от медийна подкрепа..




                        Мики64




                        И шефа..


                        Стига засега...оставям интересното за после, че започна нов епизод по Hustler TV.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Браво вие сте за пример.Винаги са ми харесвали вашите репортажи които са подробно отразени от майстора на коментарите г–н Чинел.
                          А на пострадалия да се възтановява бързо.Поздрави от мен.

                          п.п Абе вие скоро време и по стените ша започните да се катерите,ще откриете триала с ендуро мотори.
                          Последно редактирано от pepimotos; 03-04-10, 19:35.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Продължавам, колкото и да чаках "героите" от Hustler TV накрая не се ожениха.
                            Не мога да ги разбера тия хора, толкова любоФ и накрая нищо..
                            Та ето и шефа продължавам с него, прави показно..


                            Освен, че е станал много добър Вени ме изненада и със завидна смелост.
                            Тук пробва качване което практически е невъзможно заради две дупки.


                            Публиката започна да приижда


                            Вени


                            Клонинга на АДИ..


                            Май ви бях споменал за уроци по минаване на гуми...ММ показва


                            Я и мене ме имало на снимка.


                            Светльо ЕТИ беше за първи път на трасето, но показа, че не случайно е шампион.




                            Конникът без глава..


                            Шефа ММ


                            Тоя не го знам




                            АДИ








                            Ехааа


                            През това време малкия Гъби тренираше усилено...............псувни..




                            Тате се притича на помощ


                            Откъде видя Вени, че го снимат за вестник ЧУК ЧУК и аз не разбрах..


                            Ето ...


                            Отивам да си чукам яйцата с комшийката и веднага пак се връщам за следващата порция снимки.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Едвам дишам от ...празници!
                              ДА се включа и аз със снимки от моя фотоапарат. Зад него в различни периоди бях аз и Чинела. Имам и няколко видеа, сега качвам първото във VBox-а, и то е именно кофтито случка с Гаргата.... Като се качи - ще го постна тук.
                              ДА започна с домакина, който пръв и единствен ни чакаше на трасето и естествено първите снимки са негови.














                              Показ на гумите...


                              "Дубльора" на Ади се казва МАртин( ех, тия Мартиновци бре, все им се отдава този спорт) и това е второто му качване на мотор. Първото беше миналата година на ЛЕсново...НО пък има добър учител!






                              Вижте Чинела с тоз "задкантар" докъде я е докарал - изпилил е половината "задник" на хондата!


                              На Ади това му беше първото качване на Бетата 45 дни след операцията и кипеше от енергия!...Оппссс...в началото караше моя мотор.




                              "Качванката на Ади"...днес я оттренира бая народ.... има няма 5 души ...


                              По трасето...


                              Ети пак си "разпра" левия радиатор на гумите тоз път...


                              Ето го и Гаргата - героя на днешния ден.














                              От време на време мотора му изглеждаше и така...смешен!


                              А вижте сега горе мотора, а долу увеличена снимката на ГАргата и преценете сами претоварването какво е...


                              Спирам за малко, че жената иска да си ходиме в къщи....
                              Mitsubishi L200 DobbleCab

                              KTM XC 450 RW 2009
                              KTM 350 SX 2011

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Всичко беше екстра.Извинявам се за снимките,ама нали ми беше сефтето,а и с такава култова техника, където е запечатала толкова феноменални кадри,просто нямах право на грешка.Е има и малко брак ама.....Следващия път идвам и аз с маторя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X